Bohdan Łazuka jest w szpitalu. Będzie miał dziś operację: ''Momentami czuję, że zejdę''

Bohdan Łazuka złamał biodro. 79-letni aktor przejdzie dziś operację. Jego życie na szczęście nie jest zagrożone.

Bohdan Łazuka miał wypadek w domu i będzie musiał przejść zabieg.

Bohdan Łazuka w szpitalu

Bohdan Łazuka mimo zaawansowanego wieku - aktor ma już 79 lat - nie narzekał do tej pory na zdrowie. Jeszcze nie tak dawno mogliśmy podziwiać go w trakcie festiwalu w Opolu. Jednak kilka dni temu miał w domu wypadek. Pośliznął się w łazience i złamał sobie biodro - donosi 'Fakt'.

Łazuka mówi, że jest sam sobie winien, bo już od dłuższego czasu odkładał na później zakup dywanika do łazienki. W trakcie kąpieli nachlapał wody na podłogę i tak nieszczęśliwie się wywrócił, że złamał sobie biodro. Teraz czeka go zabieg.

Aktor jest pacjentem jednego ze szpitali pod Warszawą, gdzie zajmują się nim specjaliści. Bohdan Łazuka jest bardzo zadowolony z tego, jak się nim tam opiekują, twierdzi, że naprawdę nie ma na co narzekać pod tym względem. Czas umila sobie oglądaniem telewizji i na bieżąco śledzi wyniki Mundialu 2018 - to teraz jego jedyna rozrywka.

Niestety nawet najtroskliwsza opieka nie jest w stanie złagodzić bolesnych konsekwencji nieszczęśliwego upadku. Jak mówi w rozmowie z 'Faktem' Łazuka, ból jest naprawdę okropny:

Czuję się nie najlepiej. Odczuwam tak straszny ból, że momentami czuję, że zejdę

Bohdan Łazuka przejdzie operację

Bohdan Łazuka będzie miał dzisiaj operację - 25 czerwca. Przez zabiegiem zbierze się konsylium, na którym lekarze zdecydują się, w jaki sposób przeprowadzić zabieg, bo mają kilka możliwości. Życzymy dużo zdrowia i szybkiej rekonwalescencji! 

Zobacz wideo

JAB

Więcej o: