Doda poinformowała, że zmarła jej ukochana babcia. Tego samego dnia przyszła na pokaz mody i wyjątkowo uczciła jej pamięć

Doda uczciła pamięć zmarłej babci na pokazie mody Patrycji Kujawy. W jaki sposób?

Doda wzięła udział w pokazie mody swojej ulubionej projektantki Patrycji Kujawy. Czuła się zobowiązana wypełnić wcześniejsze zobowiązanie, lecz jednocześnie chciała podkreślić, że jest w żałobie.

Zmarła babcia Dody

Doda podzieliła się smutną informacją na swoim Instagramie - 20 czerwca w wieku 91 lat zmarła jej babcia, pani Pelagia. Piosenkarka była z nią bardzo związana.

Tego samego dnia Doda zobowiązała się do udziału w pokazie mody Patrycji Kujawy. Mimo żałoby zjawiła się na miejscu, żeby zaprezentować białą, połyskliwą suknię. Jednak, kiedy szła po wybiegu, nie grała żadna muzyka, a sama Doda miała na ramieniu czarną opaskę.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Doda opuściła pokaz mody zaraz po zejściu z wybiegu.

Doda wspomina babcię

Pani Pelagia była dla Dody bardzo ważną osobą.Babcia wychowywała ją razem z rodzicami, szyła jej też pierwsze stroje sceniczne. Jej życzeniem było, żeby Doda nie przestawała śpiewać. Piosenkarka podzieliła się na swoim Instagramie uroczym nagraniem, na którym robi babci żart i polewa ją wodą. 

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.