Gwiazda "Dynastii" próbowała zabić własną matkę! Aktorka chciała też popełnić samobójstwo

Heather Locklear przeszła w miniony weekend załamanie nerwowe. Gwiazda "Dynastii" chciała zabić własną matkę i popełnić samobójstwo.

Heather Locklear od lat ma problemy z używkami. W konsekwencji tego, gwiazda "Dynastii" niejednokrotnie łamała prawo. Jednak to, co wydarzyło się w miniony weekend przeszło najśmielsze oczekiwania.

Heather Locklear próbowała się zabić

W niedzielę około godziny 16 jeden z członków rodziny zadzwonił na numer alarmowy, aby wezwać pomoc. Jak twierdził, aktorka Heather Locklear wpadła w szał i chciała zrobić sobie krzywdę. Szukała już nawet pistoletu, jednak w ostatniej chwili powstrzymała ją matka. To właśnie wtedy Heather zagroziła, że ją udusi!

Jak podaje Fakt.pl, w domu Locklear szybko zjawiły się służby. Na miejscu ustalono, że aktorka nie miała pozwolenia na broń. Przedstawiciel Biura Szeryfa Okręgu Ventura ujawnił, że jedną osobę przewieziono do szpitala. Na szczęście na miejscu nie popełniono żadnego przestępstwa.

Heather Locklear i problemy z prawem

W 2008 roku Heather prowadziła samochód będąc pod wpływem alkoholu. Dwa lata później potrąciła znak drogowy i uciekła z miejsca wypadku. Skazano ją wówczas na trzy lata w zawieszeniu. W lutym tego roku aktorka dopuściła się przemocy domowej. Pod wpływem alkoholu zaatakowała swojego partnera, Chrisa Heissera. Groziła policji, że zastrzeli ich, jeżeli zbliżą się do jej domu. Ostatecznie Heather została zatrzymana.

Heather Locklear "Dynastia"

Heather Locklear dołączyła do obsady "Dynastii" w 18. odcinku. Aktorka przez 8 lat wcielała się w postać Samanthy Josephine. Jej bohaterka uwielbiała wykorzystywać i manipulować ludźmi. Do czasu. W końcu ta zła dziewczyna zmieniła się w wartościową i czułą mamę. Za tę rolę była dwukrotnie nominowana do nagrody Soap Opera Digest.

KS

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.