Internauci porównali pierwsze wyjścia Kate i Meghan u boku królowej. Która wyglądała lepiej? Nikt nie ma wątpliwości, że Kate

Meghan Markle ma za sobą pierwsze oficjalne wyjście z królową. Księżna towarzyszyła Elżbiecie II podczas podróży do Cheshire. Sześć lat temu w tej samej roli obserwowaliśmy księżną Kate. Która z nich wypadła lepiej?

Meghan Markle ma za sobą ważny i zapewne stresujący tydzień. Najpierw księżna wzięła udział w urodzinach królowej Elżbiety, a zaledwie kilka dni później towarzyszyła babci swojego ukochanego w podróży do Cheshire. Było to pierwsze oficjalne wyjście Meghan Markle z królową.

Dokładnie sześć lat temu podobnej sytuacji doświadczyła Kate Middleton. Wybranka Williama udała się wtedy z królową Elżbietą Leicester. Dzisiaj cały świat porównuje stylizacje oraz zachowanie Kate i Meghan Markle.

Która z nich lepiej wypadła u boku królowej Elżbiety?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>

Meghan Markle i królowa Elżbieta

Na językach wszystkich była oczywiście kreacja Meghan Markle. Specjalnie na tę okazję księżna wybrała bardzo skromną, beżową sukienkę projektu Givenchy. Dobrała do niej czarne szpilki i cieliste rajstopy. Sporo osób skrytykowało jednak niesforne włosy Meghan. Wiatr spowodował, że po jakimś czasie na głowie księżnej zapanował chaos i nie dało się ukryć, że Meghan sobie z nimi nie radzi. Królowa wybrała za to zielony komplet w ulubionym, jaskrawym kolorze.

Najistotniejsze było jednak to, jak królowa Elżbieta i Meghan Markle czują się w swoim towarzystwie. Specjalista od mowy ciała zwrócił uwagę na uniesione ramiona księżnej i częste poprawianie włosów, co mogło świadczyć o tym, że Markle była zestresowana.

Podejrzewam, że wszyscy zachowalibyśmy się podobnie w takiej sytuacji - tłumaczy Robin Kermode, specjalista od języka ciała.

Ich szerokie uśmiechy sugerują jednak, że czuły się ze sobą wspaniale.

Kate Middleton i królowa Elżbieta

Księżna Kate prezentowała się podczas wyjścia z królową zupełnie inaczej. Postawiła na ciemnozielony kostium i czarne nakrycie głowy. Dobrała do tego czarne szpilki, cieliste rajstopy i czarną, małą torebkę. Królowa Elżbieta wybrała na tę okazję kostium w biskupim kolorze.

Kate Middleton zdawała się nieco mniej zdenerwowana. A może czuła się już nieco śmielej? Przypomnijmy, że nie było to jej pierwsze oficjalne wyjście z królową. 

Księżna Kate pomaga Meghan Markle wybierać stylizacje

Wiele osób zwróciło uwagę na to, że stylizacja Meghan Markle podczas wyjścia z królową bardzo przypominała te, w których prezentuje się księżna Kate. Jednak jak podaje Ibtimes.com, nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem. Powód? Księżna Kate i jej stylistka pomagają ukochanej Harry'ego w wyborze stylizacji!

Kate była gotowa pomóc Meghan w uzyskaniu tak wyszukanego królewskiego wyglądu, jak jej stylistka, Natasha Archer, która jest tajną bronią Kate w dziale. Meghan musi teraz znaleźć swoją własną stylistkę, aby pomogła odnaleźć jej swój styl. Na szczęście zarówno Kate, jak i Natasha bardzo pomagały Meghan w ostatnich miesiącach - podaje tajne źródło.

To stylizacja Kate Middleton podczas oficjalnego wyjścia z królową zbiera więcej pochwał. A Waszym zdaniem która księżna lepiej wypadła?

KS

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Oto jej ulubione zestawy