Meghan Markle pierwszy raz mówi o małżeństwie z Harrym. Niespodziewanie wystawiła mu ocenę

Meghan Markle nieoczekiwanie zdradziła, jakim mężem jest książę Harry. To jej pierwsza tak prywatna wypowiedź od ślubu z Windsorem.

Meghan Markle zaliczyła pierwsze samodzielne wyjście bez męża. Wprawdzie towarzyszyła jej sama Elżbieta II, ale fanom nie przeszkodziło to w przemaglowaniu nowej księżnej na temat Harry'ego. Meghan niespodziewanie zdradziła, jak ocenia swoje małżeństwo z Windsorem. Rozmowa zupełnie nie zmierzała w tym kierunku.

Meghan Markle ocenia księcia Harry'ego

Pogawędkę zainicjowała wieloletnia fanka brytyjskiej monarchii, Sharon Briscoe. Kobieta zapytała Meghan, jak mieszka się jej na Wyspach. Żona księcia przyznała, że jest wspaniale. Briscoe wykorzystała zainteresowanie księżnej i szybko zeszła na wątek Harry'ego. Przekazując mu swoje pozdrowienia, nie oczekiwała takich słów z ust jego małżonki.

To znaczy dla nas bardzo dużo. To najlepszy mąż, jakiego mogłam sobie wymarzyć - powiedziała Meghan Markle, o czym donosi magazyn "People".

Wszystko wskazuje na to, że jest to pierwsza tak prywatna wypowiedź księżnej Sussex. Jej słowa cytują teraz serwisy na całym świecie. Z kolei poddani nie kryją, że cieszą się szczęściem książęcej pary, nazywając Meghan swoją nową ulubienicą.

Meghan Markle największą gwiazdą w rodzinie królewskiej?

Do tej pory pierwsze skrzypce na oficjalnych spotkaniach grała księżna Kate. Dziś zdecydowanie większe emocje budzi Meghan Markle. Media rozpisują się nawet o jej cudownym wpływie na samą królową. Elżbieta II, mając u boku żonę swojego wnuka, wydaje się rozluźniona i szczęśliwa. Widać to na wspólnych zdjęciach księżnej i 92-letniej monarchini.

Tak wyglądała Meghan Markle, wchodząc do kaplicy na zamku w Windsorze

BK