Meghan Markle zaliczyła wpadkę przed królową, ale może spać spokojnie. Wina spadła na kogoś innego

Meghan Markle i jej wpadkę przed Elżbietą II szeroko komentują media oraz fani księżnej. Winą za gafę obarczyli nie samą Meghan, a inną osobę z dworu.

Meghan Markle podczas swojego pierwszego oficjalnego wyjścia bez księcia Harry'ego towarzyszyła samej Elżbiecie II. Nowa księżna nie kryła stresu, który doprowadził do małej wpadki przed królową. Meghan nie wiedziała, jak ma zachować się w momencie wsiadania do samochodu po spotkaniu z poddanymi.

Wpadka Meghan Markle

Żona księcia Harry'ego miała wątpliwości, kto pierwszy powinien wejść do auta. Zdezorientowana ośmieliła się zapytać o radę koronowaną głowę. Monarchini wydała jej krótkie polecenie i ostatecznie przepuściła w drzwiach limuzyny.

W sieci pojawiło się już wideo, na którym widać wyraźnie zmieszaną księżną Sussex. Media i fani byłej aktorki bronią jednak swojej ulubienicy. Winą za gafę Meghan Markle obarczyli inną osobę z dworu.

 

Meghan Markle popełnia błędy, ale może spać spokojnie

Za Meghan Markle w kwestiach protokołu odpowiada Samantha Cohen. To ona przygotowuje księżną Sussex do oficjalnych wyjść. Od momentu zaręczyn z księciem Harrym uczy ją zasad dworskiej etykiety.

49-latka była obecna m.in. na ślubie książęcej pary. Nie zabrało jej również teraz, ale nie zdążyła zareagować we właściwym czasie.

Samantha Cohen - kim jest?

Mimo wszystko, pochodząca z Australii Cohen cieszy się uznaniem Windsorów. Kobieta pracuje z Elżbietą II od wielu lat. Była m.in. stażystką sekretarza królowej oraz kierowała biurem prasowym pałacu. Obecnie zajmuje się Markle, doradzając jej np. w co ma ubrać się na oficjalne spotkania.

Jako jej najbliższa asystentka będzie czuwać nad nią w trakcie wyjazdów, wizyt w organizacjach charytatywnych czy posiłków z ważnymi gośćmi. Trzymamy kciuki, by wraz z kolejnymi lekcjami księżna Meghan czuła się coraz pewniej.

Tak wyglądała Meghan Markle, wchodząc do kaplicy na zamku w Windsorze

BK

Więcej o:
Komentarze (10)
Meghan Markle zaliczyła wpadkę przed królową. Wina spadła na kogoś innego
Zaloguj się
 • Gość: Judyta

  Oceniono 14 razy 10

  Biedna megan jedni ja kochają inni szczerze nienawidzą szukają błędów

 • zajety-olek

  Oceniono 11 razy 7

  naprawdę nie ma już o czym pisać, tylko codziennie wielkie "newsy" o Megan?

 • brak.slow

  Oceniono 17 razy 5

  Super dziewczyna . Nie sądzę żeby królowa czy ktoś tam robił jej problemy o to. Doskonale wiedzą że jest w tym temacie nowa i jeszcze się uczy.

 • franek-janek

  Oceniono 3 razy 3

  Ludzie czytajcie oryginalne wiadomosci z nie polskiej prasy! Co za idiotyczny tekst zaczynajac od tytuly. Ma byc jak wszystkie tytuly idiotycznie tajemniczy by otworzyc strone a w srodku jak wszystko idiotycznie napisany tekst.

 • Gość: Wpol

  Oceniono 4 razy 0

  Dlaczego ciągle szuka się sposobu jak tu jej dokopać?..To już nudne i żenujące. Dajcie dziewczynie spokój wreszcie!

 • radhex

  Oceniono 10 razy 0

  to jest chore wy tą chorobę promujecie

 • Gość: jasio

  Oceniono 12 razy -2

  Największą gafę już zrobiła "Czarna " na dworze królewskim znanym z skrywanego rasizmu w tym Elżbiety II Co się starowinka musi nacierpieć

 • Gość: leshido

  Oceniono 7 razy -3

  jeszcze z koki nie wytrzeźwiała , księżniczka od 7- miu boleści

 • miastomakow

  Oceniono 14 razy -4

  i tak będzie tylko murzynką, może się smarować wybielającymi kremami jak houston, jackson, rihanna, beyonce. ci czarni skaczą i śpiewają, w tym i tylko w tym są sprawni, zarabiają pieniądze, wydają te pieniądze by się wybielić ale biali nie będą nigdy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX