Meghan Markle ma za sobą pierwsze oficjalne wyjście tylko z królową. Nie obyło się bez wpadki. Księżna była wyraźnie zmieszana

Meghan Markle w czwartek zaliczyła pierwsze oficjalne wyjście z samą Królową Elżbietą. Nie obyło się bez wpadki.

Meghan Markle nie jest jeszcze obeznana ze wszystkimi zasadami i regułami wiążącymi się z oficjalnymi wyjściami z rodziną królewską. Od czasu ślubu była na trzech takich wyjściach, z czego na dwóch z księciem Harrym i na jednym z królową Elżbietą

Wpadka Meghan Markle podczas wyjścia z królową Elżbietą

Zwykle Meghan Markle mogła liczyć na pomoc męża i udawało jej się unikać wpadek. Teraz, choć skorzystała z pomocy królowej, to kamery wyłapały jej niepewne zachowanie i uznały to za popełnienie gafy.

Do wpadki doszło, kiedy zbliżały się do samochodu. Księżna Meghan Markle miała wątpliwości, która z nich powinna pierwsza wejść do auta. Zapytała więc królową Elżbietę wprost, jakie są jej preferencje. Ta wydała jej krótki komunikat.

Idź pierwsza - miała odpowiedzieć.

 

To dopiero początki Meghan Markle w królewskiej rodzinie. Wierzymy, że z czasem przyswoi wszystkie reguły i każde kolejne jej wyjście będzie bezbłędne!

MT

Więcej o:
Komentarze (41)
Wpadka Meghan Markle. Królowa Elżbieta odpowiedziała księżnej krótko
Zaloguj się
 • Gość: Renia

  Oceniono 27 razy 21

  Sami znawcy etykiety i protokołu królewskiego ;) Przecież z fotoreportażu wyraźnie wynika, że przepuszczała królową przodem, ale została nakłoniona do zajęcia miejsca jako pierwsza. Biedna dziewczyna, na cenzurowanym cały czas...

 • Gość: ANia

  Oceniono 12 razy 10

  Żadna wpadka. Królowa zawsze siada za kierowcą - takie ma upodobanie. Dlatego pierwsza wsiadła Meghan.

 • Gość: bee

  Oceniono 13 razy 5

  Ekspert od etykiety William Hanson powiedział, że królowa zawsze siada za kierowcą: "Jest to kwestia jej przyzwyczajenia a nie protokołu (protokół rzeczywiście mówi, że najważniejsza osoba siada z tyłu po skosie do kierowcy), ale królowa zawsze woli siedzieć bezpośrednio za kierowcą".
  Więc to nie jest żadna wpadka.

 • d33mariusz

  Oceniono 4 razy 2

  Tak, to jest właśnie Czerska. Tylko : wpadka, szpila, zapomniał o jednej rzeczy, jest mały szczegół. Zapomniałem jeszcze o jakimś szablonie?

 • ml2403

  Oceniono 8 razy 2

  No niech sie uczy bo zanim się nauczy to może przestać być małżonką księcia.

 • Gość: Justyn

  Oceniono 1 raz 1

  Dla mnie przedziałek na jej włosach jest wpadką

 • Gość: Guta

  0

  Też mi wpadka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX