Meghan Markle ma sekretnego stylistę. Przychodzi na przymiarki i mówi, w czym wygląda najlepiej. Domyślacie się o kogo chodzi?

Meghan Markle bardzo polega na opinii księcia Harre'go. Mąż chodzi z nią na przymiarki i zawsze mówi, w czym wygląda najlepiej.

Meghan Markle jest prawdziwą ulubienicą tłumów. Nowa księżna Sussex jest bardzo chwalona za swój doskonały styl i dobór garderoby. Teraz okazuje się, że ma swojego ''sekretnego stylistę''. To nikt inny jak jej mąż - książę Harry.

Meghan Markle z "królewskim" stylistą

Meghan Markle jako oficjalna narzeczona księcia Harry'ego musiała zaprowadzić duże zmiany w swojej garderobie - pewnych rzeczy już po prostu nie wypadało jej nosić. Jak donosi 'Daily Mail', w tym procesie miała duże wsparcie swojego narzeczonego. Książę Harry doradzał Meghan Markle w sprawie jej strojów na ich królewskie zaręczyny.

Od tej pory Meghan Markle często teraz pyta księcia Harry'ego o zdanie. Informator 'Daily Mail' twierdzi:

Meghan zawsze pyta Harry'ego o opinię. Naprawdę chce znać jego punkt widzenia.

Tajemniczy rozmówca twierdzi też, że książę Harry jest bardzo zadowolony, że może pomagać Meghan Markle w procesie dokonywania jej modowych wyborów. Dodaje:

Zawsze mówi jej, w czym jego zdaniem wygląda najlepiej. Bardziej zwraca na to uwagę, niż na przestrzeganie królewskiego protokołu. Jest nawet żart, że jest jej tajemniczym stylistą.

Książę Harry doradza Meghan Markle

Książę Harry jest też obecny na spotkaniach Meghan Markle z projektantami mody. Ostatnio był w trakcie przymiarek z projektantką Stellą McCartney. Daily Mail twierdzi, że zawsze się zjawia na tych posiedzeniach i dzieli się swoją opinią na temat strojów i tego, jak jego żona w nich wygląda.

JAB

Tak wyglądała Meghan Markle, wchodząc do kaplicy na zamku w Windsorze