Meghan Markle pierwszy raz bez Harry'ego na oficjalnym wyjściu. Jej kreacja jest w zupełnie innym stylu niż ostatnio

Meghan Markle w czwartek zaliczyła pierwsze oficjalne wyjście z samą Królową Elżbietą. Wybrała skromną kreację i wyglądała pięknie.

Meghan Markle po raz pierwszy towarzyszy sama królowej Elżbiecie. Wybrały się w podróż do Cheshire, dokąd udały się specjalną kolejką. Na miejscu przywitali je pracownicy stacji. Później spotkały się z architektami i obejrzały nowy most Mersey Gateway.

Meghan Markle - wyjście z królową Elżbietą

Na tę okazję księżna Meghan wybrała jasną sukienkę od Givenchy z czarnym paskiem w talii. Tym razem kreacja była bardzo skromna i w innym stylu niż na urodzinach królowej. Wtedy miała odsłonięte ramiona i mówiono, że złamała królewski protokół. Do tego dobrała czarne szpilki oraz małą torebkę w tym samym kolorze i gładko zaczesała włosy. Królowa Elżbieta wybrała za to limonkowy płaszcz i kapelusz. Prezentowały się bardzo elegancko.

Meghan Markle i królowa Elżbieta

Księżna Meghan Markle i królowa Elżbieta dobrze się razem bawiły. Na zdjęciach widać, że często się śmiały oraz rozmawiały. To, że żona księcia Harry'ego towarzyszyła królowej świadczy o tym, że zdobyła zaufanie babci męża oraz jest w pełni zaakceptowana w rodzinie.

A wam jak się podoba Meghan Markle w tej kreacji?

Tak wyglądała Meghan Markle, wchodząc do kaplicy na zamku w Windsorze

AW

Więcej o:
Komentarze (74)
Meghan Markle na pierwszym oficjalnym wyjściu z królową Elżbietą. Co za uśmiech!
Zaloguj się
 • jaszmije_smukwijne

  Oceniono 37 razy 25

  Co jest z Angielkami na brytyjskim dworze, łącznie z Kate, że ubierają się jak własne ciotki? Dopiero musiała przyjść Amerykanka, żeby był tam ktoś, kto ubiera się z klasą, nowocześnie, młodo i nadal elegancko. Można założyć sukienkę za kolana i nie wyglądać na 50 lat.

 • Van der Seck

  Oceniono 22 razy 20

  Nie "ksiezna M. M.", tylko "ksiezna Sussex", jakby co.

 • Gość: diabolina

  Oceniono 29 razy 19

  Piękna dziewczyna - )

 • Gość: Joanna

  Oceniono 16 razy 16

  Jestem tego samego zdania, Meghan - obecnie księżna Sussex bardzo ładnie uśmiecha się, a tak w ogóle bardzo ładna i zgrabna kobieta. Może wcale tak nie jest, że teściowa jej nie lubi, bo jak widzimy chyba jakoś odżyła ta kobieta, tak rozbawionej i uśmiechniętej Elżbiety jeszcze nie widziałam. I dobrze, wszystkim życzę wszystkiego dobrego.

 • Gość: kk

  Oceniono 27 razy 13

  Kate się tam już gotuje z zazdrości, bo nie zdarzyło się, żeby Elżbieta kiedykolwiek tak dobrze bawiła sie w jej towarzystwie i była - jak na nią - na takim luzie.

 • Gość: Lila

  Oceniono 13 razy 11

  Obie wyglądaja uroczo.

 • Gość: SANCTUS

  Oceniono 6 razy 6

  Meghan to przepiękna Kobieta widać że wnętrze też ma piękne. Bije od Niej ciepło i dobroć. Harry poślubił cudowną Istotę niech żyją w miłości i szacunku długie lata. Życzę Im tego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX