Meghan Markle pierwszy raz bez Harry'ego na oficjalnym wyjściu. Jej kreacja jest w zupełnie innym stylu niż ostatnio

Meghan Markle w czwartek zaliczyła pierwsze oficjalne wyjście z samą Królową Elżbietą. Wybrała skromną kreację i wyglądała pięknie.

Meghan Markle po raz pierwszy towarzyszy sama królowej Elżbiecie. Wybrały się w podróż do Cheshire, dokąd udały się specjalną kolejką. Na miejscu przywitali je pracownicy stacji. Później spotkały się z architektami i obejrzały nowy most Mersey Gateway.

Meghan Markle - wyjście z królową Elżbietą

Na tę okazję księżna Meghan wybrała jasną sukienkę od Givenchy z czarnym paskiem w talii. Tym razem kreacja była bardzo skromna i w innym stylu niż na urodzinach królowej. Wtedy miała odsłonięte ramiona i mówiono, że złamała królewski protokół. Do tego dobrała czarne szpilki oraz małą torebkę w tym samym kolorze i gładko zaczesała włosy. Królowa Elżbieta wybrała za to limonkowy płaszcz i kapelusz. Prezentowały się bardzo elegancko.

Meghan Markle i królowa Elżbieta

Księżna Meghan Markle i królowa Elżbieta dobrze się razem bawiły. Na zdjęciach widać, że często się śmiały oraz rozmawiały. To, że żona księcia Harry'ego towarzyszyła królowej świadczy o tym, że zdobyła zaufanie babci męża oraz jest w pełni zaakceptowana w rodzinie.

A wam jak się podoba Meghan Markle w tej kreacji?

Tak wyglądała Meghan Markle, wchodząc do kaplicy na zamku w Windsorze

AW

Więcej o: