Meghan Markle w ciąży bliźniaczej? Amerykański tygodnik nie ma wątpliwości. Publikuje zdjęcia jej zaokrąglonego brzucha

Meghan Markle w ciąży? Niektórzy są przekonani, że księżna Meghan urodzi bliźniaki. "National Enquirer" na okładce opublikował zdjęcie jej zaokrąglonego brzucha.

Niektórzy są przekonani, że Meghan Markle jest w ciąży. I to bliźniaczej! Jako pierwszy poinformował o tym magazyn "Life&Style". Jak teraz donosi "National Enquirer", Meghan i Harry zaczęli starać się o dziecko jeszcze przed zawarciem związku małżeńskiego. Przed ślubem mieli odwiedzić klinikę leczenia niepłodności. Redaktorzy twierdzą, że książę Harry od dłuższego czasu przyjmuje odpowiednie suplementy. 

Meghan Markle w ciąży? Dowodem ma być to zdjęcie 

Dziecko pary miałoby zostać poczęte metodą in vitro. Dlatego media informują nas o ciąży bliźniaczej. "National Enquirer" na okładce opublikował zdjęcie Meghan Markle, której kształty wydają się rzeczywiście zaokrąglone.

Meghan Markle na urodzinach królowej Elżbiety II 

W sobotę Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w świętowaniu 92. urodzin królowej Elżbiety II. Dla Meghan był to wyjątkowy moment, ponieważ po raz pierwszy pojawiła się na balkonie Pałacu Buckingham. Księżna Sussex zaprezentowała się w sukni w kolorze pudrowego różu. Dobrała do niej kapelusz w podobnym odcieniu. Czy widać było jakiekolwiek zaokrąglenia? No, nie bardzo... 

Kate Middleton, Meghan MarkleKate Middleton, Meghan Markle fot. instagram.com/katemiddleton.closet

MEGHAN MARKLE - ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Myślicie, że to prawda? Czy Meghan Markle jest w ciąży? Na oficjalne informacje musimy jeszcze poczekać, choć fani rodziny królewskiej już robią wizualizację wyglądu dzieci Meghan i Harry'ego.

Meghan Markle i książę Harry starają się o potomstwo

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat dzieci Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ponoć potomstwo jest teraz dla nich priorytetem. Jeśli informacja o ciąży bliźniaczej się potwierdzi, będą to pierwsze królewskie bliźnięta od 588 lat.

 

JT