Meghan Markle debiutuje na urodzinach królowej Elżbiety. To jej pierwsze oficjalne wyjście po podróży poślubnej

Meghan Markle zadebiutowała na Trooping the Colour, corocznym święcie, na którym obchodzone są urodziny królowej Elżbiety. To jej drugie oficjalne wyjście w roli księżnej Sussex.

Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub niecały miesiąc temu. Była aktorka zadebiutowała jako księżna już 2 dni po ślubie, na urodzinach księcia Karola. Teraz przyszedł czas na kolejne oficjalne wyjście - tym razem na urodzinach królowej Elżbiety II, czyli corocznym święcie Trooping the Colour.

Meghan Markle miała na sobie sukienkę bez ramion w kolorze pudrowego różu od Caroliny Herrery oraz kapelusz Philipa Treacy'ego w podobnym kolorze. Książę Harry ubrany był w mundur Blues and Royals, podobny do tego, który miał na ślubie. 

MEGHAN MARKLE NA TROOPING THE COLOUR - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

To ich pierwsze oficjalne wyjście od czasu powrotu z podróży poślubnej, której kierunek nadal jest tajemnicą, jednak nieoficjalnie mówiło się o Afryce lub... Kanadzie.

Para jechała swoją dorożką tuż za księżną Kate i Camillą. Kate postawiła na jasnoniebieską sukienkę z domu mody Alexandra McQueena i kapelusz Juliette Botterill. Jej stylizacja idealnie zgrała się kolorystycznie z sukienką i płaszczem księżnej Kornwalii.

KSIĘŻNA KATE NA TROOPING THE COLOUR - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Która z księżnych wyglądała lepiej?

Trooping the Colour - urodziny królowej Elżbiety II

Chociaż królowa Elżbieta II urodziny ma w kwietniu, co rok w Wielkiej Brytanii są one obchodzone w czerwcu. Tradycja obchodzenia urodzin monarchy w czerwcu wywodzi się z XVII wieku. Panujący wtedy król Jerzy II obchodził urodziny w październiku, kiedy pogoda bywa nieprzyjemna, dlatego król postanowił "przenieść" obchody swojego święta na cieplejszy miesiąc. Coroczna parada z udziałem brytyjskiego wojska rozpoczyna się około godziny 10. Za jednostkami wojskowymi w procesji z pałacu Buckingham jadą członkowie rodziny królewskiej, a na samym końcu królowa. 

OG

Tak wyglądała Meghan Markle, wchodząc do kaplicy na zamku w Windsorze

Więcej o: