Pokazano zdjęcia prezentów ślubnych dla Harry'ego i Meghan. Jeden z nich jest najbardziej uroczą rzeczą, jaką dziś zobaczycie

Meghan Markle i książę Harry muszą oddać wszystkie swoje prezenty ślubne, ale pałac Kensington pokazał zdjęcie rzeczy przysłanych przez fanów. Widać na nim naprawdę wyjątkowy podarunek dla młodej pary.

Meghan Markle i książę Harry pobrali się niecały miesiąc temu. Z tej okazji wielu fanów rodziny królewskiej postanowiło wysłać do pałacu Kensington listy z gratulacjami oraz życzeniami. Wśród nich znalazła się bardzo wyjątkowa przesyłka, którą pałac pochwalił się na Instagramie.

O tym prezencie dla Meghan Markle i księcia Harry'ego nikt wcześniej nie widział

Wśród tysięcy listów i kartek znalazła się wyjątkowa praca. Ktoś bardzo się postarał i własnoręcznie wykonał laurkę z podobiznami Meghan i Harry'ego.

Twarze nowożeńców zostały wycięte z kolorowego papieru, a do zrobienia włosów użyto włóczki. Ba, nitki starannie wyklejono nawet na twarzy księcia, tak by imitowały jego rudą brodę, zaś do tiary Meghan Markle użyto kryształków. Czyż to nie wzruszające?

Dziękujemy wszystkim za piękne kartki i listy z okazji urodzin księżniczki Charlotte, narodzin księcia Louisa oraz ślubu Księcia i Księżnej Sussex - czytamy pod zdjęciem.

Przez ostatni miesiąc fani wysłali do pałacu blisko 36 tysięcy listów. To naprawdę imponująca liczba.

 

Harry i Meghan Markle muszą oddać swoje prezenty ślubne

Książę Harry i Meghan Markle poprosili swoich gości, żeby im nie przynosili na ślub prezentów, za to przekazali datki na rzecz wybranej organizacji charytatywnej. Niemniej nie wszyscy nie zastosowali się do tej prośby i wiele marek postanowiło z okazji ślubu wysłać do Pałacu Kensington prezenty ślubne. Książęca para musi jednak zwrócić te upominki, bo nie mogą przyjąć czegoś, za co należałoby okazać wdzięczność np. przez reklamowanie prezentów.

Żadne prezenty, w tym usługi, nie mogą zostać zaakceptowane, jeśli zostały ofiarowane przez osoby nieznane członkom rodziny królewskiej. Powinny także zostać odrzucone te, które zmuszają ich do okazania wdzięczności - czytamy na stronie express.co.uk.

Podobno wartość przysłanych upominków wynosi blisko 7 (!!!!) milionów dolarów.

Tak wyglądała Meghan Markle, wchodząc do kaplicy na zamku w Windsorze

JAB