Meghan Markle ma sobowtórkę. Chyba nawet książę Harry miałby problem z ich rozróżnieniem

Meghan Markle chce naśladować coraz więcej kobiet. Żona księcia Harry'ego doczekała się nawet sobowtórki plus size. Wyglądają naprawdę podobnie!

Meghan Markle ma bliźniaczkę? Nie dajcie się zwieść, to tylko jej sobotwórka. Modelka Erica Lauren nigdy celowo nie upodobniała się do żony księcia Harry'ego. Jednak odkąd była aktorka poślubiła rudego Windsora, piękność plus size jest coraz częściej porównywana do nowej księżnej.

Wprawdzie panie mają zdecydowanie różne figury, ale ich uroda faktycznie jest mocno zbliżona. Tak jak i u Markle, jeden z rodziców jej sobowtórki jest czarnoskóry. W przypadku Meghan to mama.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Ukochana księcia Harry'ego i Erica Lauren mają miodowe karnacje, nosy w charakterystycznym kształcie i wyraźnie zarysowane, ciemne brwi. Obie wyglądają pięknie.

 

Uważam, że Meghan Markle jest nieziemska, dlatego takie porównania bardzo mi schlebiają - przyznała modelka plus size w rozmowie z Insiderem.

Na co dzień mieszka w Los Angeles. Dzięki popularności księżnej Sussex jej kariera nabiera rozpędu. Kobietę na Instagramie obserwuje coraz więcej osób. Aktualnie to prawie 200 tysięcy fanów.

BK