Książę Harry nie ma jednak lekko z Meghan Markle. Już mu zrobiła scenę zazdrości

Meghan Markle ponoć jest niezłą zazdrośnicą. Po telefonie księcia Harry'ego do byłej dziewczyny, księżna Meghan urządziła mu awanturę.

Meghan Markle ponoć jest zazdrosna o męża. Jak donoszą zagraniczne media, nie podoba jej się to, że książę Harry ma kontakt z byłymi dziewczynami. Po telefonie do Chelsy Davy, z którą spotykał się przez 7 lat, Meghan miała mu urządzić awanturę i zapowiedziała, że nie będzie tolerować jego znajomości z byłymi partnerkami.

Meghan Markle i książę Harry

Nie jest tajemnicą, że książę Harry w przeszłości nie był stały w uczuciach i często zmieniał dziewczyny. Zdarzało mu się także zdradzić partnerkę. Meghan jest tego świadoma, dlatego woli bacznie obserwować męża i kontrolować sytuację.

Trooping the Colour - o czym rozmawiała Meghan i Harry?Trooping the Colour - o czym rozmawiała Meghan i Harry? EastNews

Książę Harry i Chelsy Davy

Związek księcia Harry'ego i Chelsy Davy był burzliwy. Kilkukrotnie rozchodzili się i schodzili. Ostatnią rozmowę telefoniczną odbyli kilka dni przed ślubem księcia z Meghan Markle 19 maja. Harry wyraźnie powiedział, że idzie dalej. Chelsy była bardzo rozemocjonowana podczas rozmowy, płakała i chciała zrezygnować z pójścia na ślub. Chelsy jednak wzięła udział w uroczystości, jednak ciągle była smutna. Do ostatniej chwili miała nadzieję, że to ona zajmie miejsce Meghan. 

Myślicie, że księżna Sussex może obawiać się, że mąż zwróci uwagę na inną?

Meghan Markle na oficjalnym wyjściu z samą królową Elżbietą ZOBACZ TUTAJ

Zobacz wideo

AW