Co Meghan Markle zrobiła z Elżbietą II? Eksperci od mowy ciała przeanalizowali ich wspólne wyjście. Tak nie było od dawna!

Eksperci od mowy ciała dokładnie przyjrzeli się wspólnemu wyjściu Meghan Markle i Elżbiety II. Wniosek jest jeden: księżna zmienia królową nie do poznania.

Za nami pierwsze wspólne wyjście Meghan Markle i Elżbiety II. Bez księcia Harry'ego u boku nowa księżna poradziła sobie bardzo dobrze. Jej drobna wpadka dodała tylko uroku całemu zdarzeniu.

Przypomnijmy, że Markle nie wiedziała, kto pierwszy powinien zająć miejsce w samochodzie - królowa czy ona. Mały błąd został szybko wybaczony nowej ulubienicy Brytyjczyków, a to ze względu na jej cudowny wpływ na koronowaną głowę.

Eksperci od ciała przeanalizowali gesty księżnej i królowej. Nikt nie ma wątpliwości, że Meghan Markle zmienia Elżbietę II nie do poznania.

Wpływ Meghan Markle na Elżbietę II

Specjalista Judi James przyznaje, że księżna Sussex była zestresowana. Wystarczy spojrzeć na to, jak nerwowo poprawiała włosy i mocno krzyżowała nogi. Zupełnie inaczej czyta zachowanie 92-letniej monarchini.

Meghan Markle i Elżbieta II ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Według niego, Elżbieta II w towarzystwie żony swojego wnuka bawiła się doskonale. James zwraca uwagę na szczery uśmiech królowej i jej żywe reakcje na każde słowo Meghan. Wspomina tu o zmrużonych oczach i uniesionych policzkach.

Dużo mówią również dłonie panującej. Swobodnie ułożone, niezaciśnięte palce potwierdzają, że czuła się wyjątkowo komfortowo. Taki widok to rzadkość!

Zobacz wideo

BK

Więcej o: