Co Meghan Markle zrobiła z Elżbietą II? Eksperci od mowy ciała przeanalizowali ich wspólne wyjście. Tak nie było od dawna!

Eksperci od mowy ciała dokładnie przyjrzeli się wspólnemu wyjściu Meghan Markle i Elżbiety II. Wniosek jest jeden: księżna zmienia królową nie do poznania.

Za nami pierwsze wspólne wyjście Meghan Markle i Elżbiety II. Bez księcia Harry'ego u boku nowa księżna poradziła sobie bardzo dobrze. Jej drobna wpadka dodała tylko uroku całemu zdarzeniu.

Przypomnijmy, że Markle nie wiedziała, kto pierwszy powinien zająć miejsce w samochodzie - królowa czy ona. Mały błąd został szybko wybaczony nowej ulubienicy Brytyjczyków, a to ze względu na jej cudowny wpływ na koronowaną głowę.

Eksperci od ciała przeanalizowali gesty księżnej i królowej. Nikt nie ma wątpliwości, że Meghan Markle zmienia Elżbietę II nie do poznania.

Wpływ Meghan Markle na Elżbietę II

Specjalista Judi James przyznaje, że księżna Sussex była zestresowana. Wystarczy spojrzeć na to, jak nerwowo poprawiała włosy i mocno krzyżowała nogi. Zupełnie inaczej czyta zachowanie 92-letniej monarchini.

Meghan Markle i Elżbieta II ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Według niego, Elżbieta II w towarzystwie żony swojego wnuka bawiła się doskonale. James zwraca uwagę na szczery uśmiech królowej i jej żywe reakcje na każde słowo Meghan. Wspomina tu o zmrużonych oczach i uniesionych policzkach.

Dużo mówią również dłonie panującej. Swobodnie ułożone, niezaciśnięte palce potwierdzają, że czuła się wyjątkowo komfortowo. Taki widok to rzadkość!

Zobacz wideo

BK

Więcej o:
Komentarze (35)
Meghan Markle: co zrobiła z Elżbietą II? Eksperci od mowy ciała o ich wyjściu
Zaloguj się
 • Gość: SANCTUS

  Oceniono 29 razy 7

  Jeszcze nigdy nie widziałam tak wesołej Królowej Elżbiety, w końcu w rodzinie Królewskiej pojawiła się Osoba w towarzystwie której radują się 💙💜💛 Moim zdaniem Meghan jest aniołem który sprawia iż Królowa się śmieje. A może z czasem przerodzi się to w przyjaźń? Przecież każdy potrzebuje brat niej duszy z którą można się pośmiać i popłakać. Fenomen Księżnej Meghan polega na tym iż skruszyła skalną twarz Królowej zmieniając Ją w słodziutki pączuszek BRAWO!!!

 • tadeuszzex

  Oceniono 12 razy 4

  wspaniala krolowa- swietna kobieta. najsexowniejsza ksiezna

 • Gość: maggiemj

  Oceniono 3 razy 3

  Jak na dokładną analizę to nieco mało wniosków tych ekspertów. Na pierwszy rzut mojego nieeksperckiego oka widać przecież, że obie panie czują się znakomicie w swoim towarzystwie, a królowa jest bardzo rozluźniona i w znakomitym humorze. Od zawsze podejrzewałam Ją o to, że ma duże poczucie humoru i jest pogodną, lubiącą się śmiać osobą, która na publiczny użytek przywdziewała sztywną, posągową postawę. No cóż, bycie królową to poważna sprawa. Elżbieta opanowała swoją rolę perfekcyjnie. Od pewnego czasu jednak dostrzec można było, że zaczyna sobie "odpuszczać". Choćby Jej spot z Jamesem Bondem czy filmik z Harrym z żartobliwą odpowiedzią na wyzwanie Obamów do sportowej rywalizacji. Może to wpływ młodego pokolenia? A może królowa wraz z wiekiem zaczyna nabierać dystansu do siebie i swojej roli. Część obowiązków reprezentacyjnych przejęli Kate i William. Część Karol i Kamila. Nie próżnują też inni członkowie rodziny i królowa ma po prostu więcej czasu dla siebie, na swoje pasje. Wreszcie może nieco odpocząć -:) I wreszcie może się bawić z bycia królową, a towarzystwo Meghan dobrze Jej robi. Nie odczytywałabym także, że podróż z królową to szczególne wyróżnienie. Królowa raczej nie podróżowała sama i nie występowała publicznie bez asysty. Był najczęściej przy Niej Filip. Ale książę ostatnio się nie pokazuje z przyczyn ogólnie znanych, a względy bezpieczeństwa ograniczają wspólne podróże królowej z następcą tronu czyli Karolem, a dalej Williamem. Meghan odegrała więc rolę "damy dworu królowej", a przy okazji przechodzi ostre szkolenie z "bycia księżną" pod czujnym okiem królowej -:) Harry jest, moim zdaniem, ulubionym wnukiem Elżbiety, któremu na bardzo wiele pozwala i wiele wybacza, więc trudno się dziwić, że Jego wybrankę babcia chce bliżej poznać. Kate i William to zupełnie inna historia.

 • Gość: Sissi

  Oceniono 13 razy 3

  może w koncu ta sztywna etykieta dworska zniknie?

 • Gość: gość

  Oceniono 27 razy 3

  Meghan prezentuje się zjawiskowo

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 2

  Piekny widok szczerego usmiechu krolowej, a jednak jest kobieta pogodna i z poczuciem humoru, po co te sztywne krolewskie konwenanse nie warto skrywac pozytywnych emocji skoro dodaja osobistego uroku

 • marecky666

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ona jest afrobrytyjka?

 • Gość: juk

  Oceniono 5 razy 1

  nie wierzę że ona ma 36 lat wygląda bardzo ładnie młodo kobiety powinny brać z niej przykład a nie z napompowanych karda(ka)szanek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX