Księżniczka Charlotte skopiowała zachowanie królowej Elżbiety. Kate i William nie kryli rozbawienia

Księżniczka Charlotte skupowała zachowanie królowej Elżbiety II podczas obchodów uroczystości urodzinowej monarchini. Mała Charlotte znów skradła całe show.

Księżniczka Charlotte to prawdziwa mała dama, chociaż dopiero uczy się etykiety królewskiej. Trudno się temu dziwić - dziewczynka stawia sobie za wzór nie byle kogo, bo samą królową Elżbietę II. Księżniczka Charlotte udowodniła to podczas obchodów 92. urodzin królowej Elżbiety. To właśnie wtedy jednym gestem rozbawiła całą Wielką Brytanię!

Księżniczka Charlotte macha tak jak królowa Elżbieta 

Księżniczka Charlotte w pewnym momencie uroczystości zaczęła bacznie obserwować królową. Rezolutna dziewczynka stała na balkonie i klaskała, ale kiedy spostrzegła, że królowa macha do poddanych, postanowiła zrobić dokładnie to samo. 

KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE NAŚLADUJE KRÓLOWĄ. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Cała ta urocza scena nie umknęła księżnej Kate, która nie kryła swojego rozbawienia. Od razu podzieliła się tym ze stojącym obok księciem Williamem. Miny obojga mówią wszystko. Koniecznie zobaczcie sami:

 

Księżniczka Charlotte kradnie całe show

Trzeba przyznać, że księżniczka Charlotte skradła całe show, chociaż oczy wszystkich miały być wtedy skierowane na Meghan Markle, która wtedy debiutowała w roli księżnej

Prawda, że jest urocza?

AG

Więcej o:
Komentarze (15)
Księżniczka Charlotte skopiowała królową Elżbietę. Ale słodziak!
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 15

  ile jeszcze?bedziecie relacjonowac kazdy dzien?

 • dryfulec

  Oceniono 19 razy 13

  Najważniejsza wiadomość świata - dziecko i staruszka machają ręką. Przeginacie z tymi Windsorami. Ile można słuchać i czytać o Łyliamach, Kejtach i reszcie ferajny, która na dodatek nic nie robi a jedynie jest. Tu machnie, tam się uśmiechnie. Bez jaj.

 • Gość: tg

  Oceniono 5 razy 5

  "Newsy z doopy", odc. 674

 • mrdallas

  Oceniono 8 razy 4

  "Księżniczka Charlotte skupowała zachowanie"
  Czy PSEUDODZIENNIKARZYNY z tego szmatławca korzystają ze słownika T9?

 • radhex

  Oceniono 10 razy 4

  zawsze jak piszecie o royalsach mówicie to że ktoś coś komuś skradł - i to by się zgadzało, te darmozjady żerują na cudzych pieniądzach

 • Gość: A

  Oceniono 1 raz -1

  Zapatrzyła się na Savannah. Jak dorosną będą zażenowane jak zobaczą swoje zdjęcia.

 • Gość: c

  Oceniono 9 razy -3

  Ta mała zdaje się ma przewalone pod kopułą. Jak szli tego Luisa oglądać to też "machała do poddanych". Szkoda, zdaje się rośnie mały buc. George tak nie robi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX