Księżniczka Charlotte skopiowała zachowanie królowej Elżbiety. Kate i William nie kryli rozbawienia

Księżniczka Charlotte skupowała zachowanie królowej Elżbiety II podczas obchodów uroczystości urodzinowej monarchini. Mała Charlotte znów skradła całe show.

Księżniczka Charlotte to prawdziwa mała dama, chociaż dopiero uczy się etykiety królewskiej. Trudno się temu dziwić - dziewczynka stawia sobie za wzór nie byle kogo, bo samą królową Elżbietę II. Księżniczka Charlotte udowodniła to podczas obchodów 92. urodzin królowej Elżbiety. To właśnie wtedy jednym gestem rozbawiła całą Wielką Brytanię!

Księżniczka Charlotte macha tak jak królowa Elżbieta 

Księżniczka Charlotte w pewnym momencie uroczystości zaczęła bacznie obserwować królową. Rezolutna dziewczynka stała na balkonie i klaskała, ale kiedy spostrzegła, że królowa macha do poddanych, postanowiła zrobić dokładnie to samo. 

KSIĘŻNICZKA CHARLOTTE NAŚLADUJE KRÓLOWĄ. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Cała ta urocza scena nie umknęła księżnej Kate, która nie kryła swojego rozbawienia. Od razu podzieliła się tym ze stojącym obok księciem Williamem. Miny obojga mówią wszystko. Koniecznie zobaczcie sami:

 

Księżniczka Charlotte kradnie całe show

Trzeba przyznać, że księżniczka Charlotte skradła całe show, chociaż oczy wszystkich miały być wtedy skierowane na Meghan Markle, która wtedy debiutowała w roli księżnej

Prawda, że jest urocza?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.