2-letnia księżniczka Charlotte idzie do przedszkola. Kwota czesnego robi wrażenie!

Pałac Kensington poinformował o wyborze przedszkola dla księżniczki Charlotte. Kwota czesnego jest powalająca.

W poniedziałek na oficjalnym profilu Pałacu Kensington na Instagramie zaprezentowano tegoroczną świąteczną kartę rodziny królewskiej. Na uroczym zdjęciu uśmiechają się do nas księżna Kate i książę William z dziećmi. Przy okazji prezentacji zdjęcia został również przekazany ważny komunikat. Rodzina Królewska ogłosiła, iż od stycznia 2018 roku 2-letnia księżniczka Charlotte zacznie uczęszczać do przedszkola Willcocks w Londynie. Zajęcia w nim będą się odbywały 5 dni w tygodniu po 3 godziny. Koszt to bagatela 3 050 funtów czyli prawie 15 000 złotych za semestr.

 
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że rodzina królewska wybrała właśnie nasze przedszkole dla księżniczki Charlotte. Już nie możemy się doczekać, aż ją w styczniu powitamy w naszych progach - cytuje słowa przedstawiciela przedszkola Willcocks Pałac Kensington.

We wrześniu tego roku zaś pierwszy raz do szkoły poszedł 4-letni książę George. Chłopiec został zapisany do prestiżowej prywatnej szkoły Thomas's w dzielnicy Battersea w południowym Londynie. Rodzice za rok nauki muszą zapłacić ok. 20 000 funtów, czyli ok. 96 000 zł. W tej cenie George będzie uczestniczył m.in. w klubie dyskusyjnym, zajęciach z filozofii i języka włoskiego.

AG

Zobacz wideo