To nie płacząca Charlotte skradła show na urodzinach Elżbiety II. Zachowanie tej dziewczynki rozbawiło nawet księcia Williama

Księżniczka Charlotte po urodzinach królowej ma konkurencję. Ta dziewczynka nie płakała na na balkonie Pałacu Buckingham, a stała się jeszcze większą sensacją.

Księżniczka Charlotte świętowała 92. urodziny prababci nie tylko w towarzystwie rodzeństwa. Na balkonie Pałacu Buckingham pojawiły się też inne dzieci. Wśród nich była Savannah, jedna z prawnuczek królowej.

Księżniczka Charlotte ma konkurencję

Wprawdzie wydawać się może, że nie ma nic bardziej rozczulającego niż niepocieszona księżniczka Charlotte w objęciach księżnej Kate, ale to właśnie nieco starsza Savannah skradła całe show podczas kilku minut na pałacowym balkonie.

Przypomnijmy, że mała Charlotte straciła równowagę, oglądając pokaz sił powietrznych. Potem rozpłakała się w ramionach mamy, odreagowując wizję upadku na oczach kamer.

Dziewczynka ucisza księcia George'a na urodzinach Elżbiety II

Z jeszcze większym zainteresowaniem operatorzy śledzili jednak zachowanie córki Autumn i Petera Phillipsa, ciotecznego brata książąt Williama i Harry'ego. 7-latka podczas oficjalnego wyjścia czuła się jak ryba w wodzie. Odważnie machała rękami, stroiła miny i zaczepiała inne dzieci. Wszystkiemu z lekkim niedowierzaniem przyglądali się Kate i William.

 

W pewnym momencie Savannah postanowiła uciszyć księcia George'a. Podczas hymnu położyła rękę na buzi następcy tronu. Nas poczęstowała przy tym wymownym spojrzeniem, z którym nie dyskutowała nawet 92-letnia monarchini...

Tak wyglądała Meghan Markle, wchodząc do kaplicy na zamku w Windsorze

BK

Więcej o: