Wojciechowska pierwszy raz o Kossakowskim. "Myślę, że jesteśmy bratnimi duszami". "Fakt": Planują już wspólne wakacje

Najnowsze słowa Martyny Wojciechowskiej podsycają plotki o jej romansie z Przemkiem Kossakowskim. Dodatkowo, para ponoć planuje wspólne wakacje!

Dwa tygodnie temu pojawiły się doniesienia, że Martyna Wojciechowska spotyka się z Przemkiem Kossakowskim. Ponoć szybko znaleźli wspólny język, a także połączyła ich pasja do podróży. Wojciechowska odniosła się do informacji o rzekomym romansie. 

Podróżniczka pojawiła się gościnnie w odcinku programu "Uwaga!", który był poświęcony Kossakowskiemu. Wojciechowska przeczytała tytuł jednego z tygodników, który sugeruje, że "znalazła bratnią duszę". Jej słowa nie przeczą krążącym plotkom.

Znalazła bratnią duszę - tak, jeśli chodzi o to, czy jest moją bratnią duszą, tak, myślę, że jesteśmy bratnimi duszami. Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i teraz będzie podążał tą drogą, to pojawia się taki element: „Czy na pewno?” - powiedziała.

To nie wszystko. Według "Faktu" Wojciechowska i Kossakowski wspólnie planują wakacyjny wyjazd. Mają ze sobą zabrać córkę podróżniczki. 

To nowa relacja, która ciągle się rozwija. Martyna i Przemek są bardzo ciekawi, dokąd ich to zaprowadzi. Planują polecieć latem w odległe miejsce, gdzie będą mogli skupić się na sobie. Przemek pozna lepiej nie tylko Martynę, ale i jej córkę - twierdzi znajoma gwiazdy TVN.

Związki Martyny Wojciechowskiej

Uwagę Martyny Wojciechowskiej zawsze przykuwali mężczyźni pełni pasji i niebanalni. Spotykała się m.in. z podróżnikiem Kacprem Godyckim-Ćwirko, który w 2012 roku niespodziewanie zmarł w Afryce oraz z miliarderem Leszkiem Czarneckim. Najpopularniejszy związek stworzyła z nurkiem głębinowym Jerzym Błaszczykiem, zmarłym na nowotwór. Owocem ich miłości jest 10-letnia córka, Marysia.

Pięć razy się zaręczyłam, dwa razy odwołałam ślub "pięć minut" przed. Potrafiłam się uwikłać w relację dlatego, że chciałam sobie i całemu światu udowodnić, że będę szczęśliwa - wyznała Wojciechowska w jednym z wywiadów.

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (29)
Wojciechowska pierwszy raz o Kossakowskim. "Myślę, że jesteśmy bratnimi duszami". "Fakt": Planują już wspólne wakacje
Zaloguj się
 • gundyslaw

  Oceniono 30 razy 4

  Po nosach idealnie dobrany koszer.

 • Gość: Aga

  Oceniono 5 razy 3

  Ten pan przy pomocy Martyny chce zawitać na stałe w show-biznesie tylko czym może nas zainteresować? To, że jest szalony to nie wystarczy aby mnie zadziwić. Zwyczajna ustawka tej pary.

 • Gość: Wróżbita_Zdzisław

  Oceniono 11 razy 3

  Femme Fatale...chociaż myślałem że Popek ją przygarnie...

 • yegua-ha

  Oceniono 27 razy 3

  Nie wiem, która osobę z tej pary, bardziej cenię i lubię. Idealnie dobrani. Życzę im wszystkiego najlepszego!!

 • Py Ro

  Oceniono 6 razy 2

  Czyli nie puka już się z pewnym "filantropem" z Bielska Białej?

 • Gość: gościu

  Oceniono 8 razy 2

  Już kilku poszło w odstawkę, jest samolubna i nie potrwa to długo

 • wydarzenia-sierpniowe-o16

  Oceniono 16 razy 2

  Za kasę ukradzioną Polakom przez Getback?

 • maj.basia

  Oceniono 18 razy 2

  Fajna jesteś i życzę Wam obojgu wspólnej satysfakcji i powodzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX