Wojciechowska pierwszy raz o Kossakowskim. "Myślę, że jesteśmy bratnimi duszami". "Fakt": Planują już wspólne wakacje

Najnowsze słowa Martyny Wojciechowskiej podsycają plotki o jej romansie z Przemkiem Kossakowskim. Dodatkowo, para ponoć planuje wspólne wakacje!

Dwa tygodnie temu pojawiły się doniesienia, że Martyna Wojciechowska spotyka się z Przemkiem Kossakowskim. Ponoć szybko znaleźli wspólny język, a także połączyła ich pasja do podróży. Wojciechowska odniosła się do informacji o rzekomym romansie. 

Podróżniczka pojawiła się gościnnie w odcinku programu "Uwaga!", który był poświęcony Kossakowskiemu. Wojciechowska przeczytała tytuł jednego z tygodników, który sugeruje, że "znalazła bratnią duszę". Jej słowa nie przeczą krążącym plotkom.

Znalazła bratnią duszę - tak, jeśli chodzi o to, czy jest moją bratnią duszą, tak, myślę, że jesteśmy bratnimi duszami. Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i teraz będzie podążał tą drogą, to pojawia się taki element: „Czy na pewno?” - powiedziała.

 

To nie wszystko. Według "Faktu" Wojciechowska i Kossakowski wspólnie planują wakacyjny wyjazd. Mają ze sobą zabrać córkę podróżniczki. 

To nowa relacja, która ciągle się rozwija. Martyna i Przemek są bardzo ciekawi, dokąd ich to zaprowadzi. Planują polecieć latem w odległe miejsce, gdzie będą mogli skupić się na sobie. Przemek pozna lepiej nie tylko Martynę, ale i jej córkę - twierdzi znajoma gwiazdy TVN.

Związki Martyny Wojciechowskiej

Uwagę Martyny Wojciechowskiej zawsze przykuwali mężczyźni pełni pasji i niebanalni. Spotykała się m.in. z podróżnikiem Kacprem Godyckim-Ćwirko, który w 2012 roku niespodziewanie zmarł w Afryce oraz z miliarderem Leszkiem Czarneckim. Najpopularniejszy związek stworzyła z nurkiem głębinowym Jerzym Błaszczykiem, zmarłym na nowotwór. Owocem ich miłości jest 10-letnia córka, Marysia.

Pięć razy się zaręczyłam, dwa razy odwołałam ślub "pięć minut" przed. Potrafiłam się uwikłać w relację dlatego, że chciałam sobie i całemu światu udowodnić, że będę szczęśliwa - wyznała Wojciechowska w jednym z wywiadów.

MT

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.