Mamy zdjęcia ze ślubu Hugh Granta! Strój panny młodej? Zaskakujący wybór

Jeden z najbardziej znanych kawalerów, Hugh Grant, w wieku 57 lat postanowił się ustatkować. Sadząc po zdjęciach, była to bardzo skromna uroczystość.

Hugh Grant w wieku 57 lat porzucił stan kawalerski. Amant brytyjskiego kina powiedział "tak" swojej wieloletniej partnerce, 39-letniej szwedzkiej producentce telewizyjnej, Annie Eberstein. Uroczystość odbyła się w piątek w Londynie i miała bardzo skromny charakter, co potwierdzają zdjęcia wykonane przez paparazzi.

O ile aktor postawił na ciemny, klasyczny garnitur, o tyle strój jego żony odbiega stylem od ślubnych standardów. Eberstein w tym wyjątkowym dniu założyła białą spódnicę mini, błękitną koszulę i granatowe buty na słomkowej koturnie. Włosy miała związane w luźny kok.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Para była w doskonałych nastrojach w tym szczęśliwym dniu. Uśmiechnięci od ucha do ucha rozmawiali ze zgromadzonymi gośćmi - relacjonuje "Daily Mail".

Hugh Grant i związki

Hugh Grant najdłużej spotykał się z Elizabeth Hurley (w latach 1987-2000). Związany był też m.in. Sandrą Bullock czy Drew Barrymore. W 1995 roku został aresztowany za publiczne uprawianie seksu oralnego z prostytutką w swoim samochodzie. Został wtedy skazany na dwuletni nadzór sądowy i 1180 dolarów grzywny.

Annę Eberstein poznał w londyńskim barze 6 lat temu i wtedy zaczęli się spotykać. Aktor ma piątkę dzieci - trójkę z Eberstein i dwójkę z poprzednią partnerką, Tinglan Hong.

WJ

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

 

Więcej o:
Komentarze (50)
Hugh Grant już po ślubie. Mamy zdjęcia z uroczystości!
Zaloguj się
 • Gość: hn

  Oceniono 67 razy 53

  a mała udawac dziewice w welonie?

 • nick_u_1

  Oceniono 24 razy 24

  No i bardzo dobrze. Dużo szczęścia im życzę..

 • Gość: gość

  Oceniono 27 razy 15

  Znajoma wciąży z bliźniakami 8 miesiąc szła do ślubu w długiej białej z welonem. Dziewica widocznie.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 27 razy 13

  Kobieta trzymała się konwenansów, bo zapewne je rozumie w przeciwieństwie do większości.
  Biała suknia jest tradycyjnie oznaką "czystości", dziewictwa i należy się pannie młodej zawierającej pierwszy raz ślub.
  N, ale to konwenanse. Dziś nie trzeba ich przestrzegać, dlatego można iść do ślubu "z marszu" i nikomu nic dobrego.

 • julietwhiskey

  Oceniono 14 razy 12

  Ci państwo są na pewno szczęśliwi i mają gdzieś komentarze sfrustrowanych mieszkańców dalekiego i bardzo egzotycznego kraju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX