Mamy zdjęcia ze ślubu Hugh Granta! Strój panny młodej? Zaskakujący wybór

Jeden z najbardziej znanych kawalerów, Hugh Grant, w wieku 57 lat postanowił się ustatkować. Sadząc po zdjęciach, była to bardzo skromna uroczystość.

Hugh Grant w wieku 57 lat porzucił stan kawalerski. Amant brytyjskiego kina powiedział "tak" swojej wieloletniej partnerce, 39-letniej szwedzkiej producentce telewizyjnej, Annie Eberstein. Uroczystość odbyła się w piątek w Londynie i miała bardzo skromny charakter, co potwierdzają zdjęcia wykonane przez paparazzi.

O ile aktor postawił na ciemny, klasyczny garnitur, o tyle strój jego żony odbiega stylem od ślubnych standardów. Eberstein w tym wyjątkowym dniu założyła białą spódnicę mini, błękitną koszulę i granatowe buty na słomkowej koturnie. Włosy miała związane w luźny kok.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Para była w doskonałych nastrojach w tym szczęśliwym dniu. Uśmiechnięci od ucha do ucha rozmawiali ze zgromadzonymi gośćmi - relacjonuje "Daily Mail".

Hugh Grant i związki

Hugh Grant najdłużej spotykał się z Elizabeth Hurley (w latach 1987-2000). Związany był też m.in. Sandrą Bullock czy Drew Barrymore. W 1995 roku został aresztowany za publiczne uprawianie seksu oralnego z prostytutką w swoim samochodzie. Został wtedy skazany na dwuletni nadzór sądowy i 1180 dolarów grzywny.

Annę Eberstein poznał w londyńskim barze 6 lat temu i wtedy zaczęli się spotykać. Aktor ma piątkę dzieci - trójkę z Eberstein i dwójkę z poprzednią partnerką, Tinglan Hong.

WJ

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

 

Więcej o: