Magda Gessler jednak przegrała sprawę z Doliną Charlotty? Jest nowe orzeczenie sądu i komentarz menadżera

Sąd Okręgowy w Warszawie wydał nowe orzeczenie w sprawie procesu Doliny Charlotty i Magdy Gessler. Wynika z niego, że restauratorka wcale nie wygrała.

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja, że Magda Gessler wygrała sprawę z Doliną Charlotty. Restauratorka poinformowała o tym swoich fanów na Facebooku, jednak z najnowszego oświadczenia hotelu i orzeczenia Sądu Okręgowego w Warszawie wynika, że prawda jest inna.

Dolina Charlotty uzyskała sądowy nakaz usunięcia z wpisu Gessler informacji o tym, że wina hotelu została potwierdzona przez Sąd Okręgowy. Zdaniem sądu ten wpis wprowadza czytelnika w błąd, ponieważ została ona uznana winną zniesławienia, a wina Doliny Charlotty nie została potwierdzona.

Według Sądu Okręgowego w Warszawie treść wpisu M. Gessler powoduje mylne wyobrażenia o wyniku procesu - czytamy dalej.

Mirosław Wawrowski, menadżer Doliny Charlotty, dodaje, że prowadzone były dwa procesy - o zniesławienie (gdzie została uznana winną) i drugi o rzekome skrępowanie jej menadżera.

W tym drugim procesie wygrali pracownicy Doliny Charlotty - sąd uniewinnił oskarżonych stwierdzając, że do zdarzenia skrępowania menadżera w ogóle nie doszło, po drugie obiekt hotelowy ma prawo pobierać pieniądze za pobyt gościa - powiedział Wawrowski.

Bardzo się cieszę z orzeczenia Sadu Okręgowego w Warszawie, które pokazuje, że nie można wprowadzać w błąd i twierdzić coś zupełnie innego niż w rzeczywistości - dodaje na końcu.

Magda Gessler póki co nie odniosła się do sprawy. Jej ostatni wpis na Facebooku (reklama herbaty) jest sprzed 4 dni.

Magda Gessler a Dolina Charlotty

Pięć lat temu głośno było o problemach Magdy Gessler z hotelem Dolina Charlotty, w którym nocowała podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji". Problemy zaczęły się od tego, że restauratorka dostała inny pokój niż ten, który zamawiała. Zaoferowano jej zniżkę i inny apartament. Później restauratorka opowiadała w mediach o niskich standardach hotelu i złym traktowaniu. Opuszczając Dolinę Charlotty ekipa programu TVN nie uregulowała rachunku na 4,5 tysiąca złotych, proponując jedynie reklamę w jednym z pism. Właściciel nie zgodził się na to rozwiązanie i próbował zatrzymać jej bagaże, żeby nie dopuścić od opuszczenia hotelu bez uregulowania rachunku. Gessler twierdziła też, że personel hotelu krępował jej menadżera i go więził. Później gwiazda napisała na Facebooku, że Dolina Charlotty jest powiązana z mafią i od tego postu wszystko się zaczęło.

Dolina Charlotty oskarżyła Gessler o zniesławienie. Sąd rejonowy kilka lat temu oczyścił właścicieli hotelu z zarzutów i zasądził, że restauratorka w ramach grzywny musi zapłacić 7,5 tysiąca złotych oraz 5 tysięcy dla PCK w związku z tym, że zaszkodziła wizerunkowi hotelu. Jednak sąd okręgowy zmienił ten wyrok i postępowanie zostało umorzone warunkowo na rok. Zarówno Gessler, jak i właściciel hotelu wnieśli do Sądu Najwyższego o kasację.

OG

Magda Gessler w 'Kole Plotka'? Zapraszamy ją razem! Potrzebujemy Waszej pomocy

Więcej o:
Komentarze (42)
Magda Gessler jednak przegrała sprawę z Doliną Charlotty? Jest nowe orzeczenie sądu i komentarz menadżera
Zaloguj się
 • Gość: Kucharz

  Oceniono 54 razy 52

  I wychodzi szydło z worka.Kłamliwa,wredna baba bez kultury i braku szacunku dla innych

 • forfiter_jr

  Oceniono 44 razy 40

  No to przytarli jej kudłów:D

 • Gość: widz

  Oceniono 28 razy 24

  To ze ktos jest dobrym kucharzem nie znaczy ze nie moze byc chamem. I tak jest w tym przypadku. Mimo mojej sympatii dla tej Pani - jest chamem.

 • jhobbit

  Oceniono 20 razy 20

  Chciałbym żeby kiedyś kamera tv trafiła na kuchnię restauracji Pani MG. To co krytykuję u innych, u Pani MG jest na porządku dziennym. Ja po trzech miesiącach pracy we flagowej restauracji Pani Magdy, gdy trafiłem do szpitala, okazało się że nie byłem ubezpieczony.

 • Gość: Gość 2

  Oceniono 22 razy 18

  No cóż telewizja ma w chamstwie pani Gessler interes przecież nic tak dobrze sie nie sprzydaje jak ludzkie dramaty publiczne chamstwo poniżanie .Prawdopodobnie gdyby zachowanie pani Gessler było poprawne i nie było wyciągania brudów właścicieli restauracji niebylo by oglądalności .w polskim show biznesie nie brakuje dziwakow /baba która robi z siebie barbi i tak dalej /wiec Pani Gessler nie jest jedyna z której telewizja ma oglądalność .takie są prawa show biznesu i dziwniej i ostrzej tym lepiej

 • Gość: Babet

  Oceniono 40 razy 18

  Naprawdę brakuje słów..... właściciele sami są sobie winni,wiedzą jaka jest pani Gesler,, a pomimo , korzystaja z jej pomocy. Cała Polska sie smieje, ma to byc program o kuchni a nie o sprawach prywatnych danych osób, Jak Pani |Gesler twierdzi,ze jest psychologiem.. prosze pokazac jakis dokument... Pomimo,faktycznie czuje sie jak Wielka Gwiazda i mysli,ze jej wszystko wolno. ale na to pozwalaja media na te jej rzucanie talerzami, rzucanie kur... Moze to kręci telewizje..... jakis dewiatów.. Kobieta czuje sie bezkarnie i mysli,ze jej wszytko wolno. Troche kultury, p.Magdo. To,ze jest sie :::::gwiazda:::: nie oznacza bluzganie innych osób nie płacenie za siebie.. BO JA JESTEM GWIAZDA..Ale widac,że telewizje kreca takie programy no i sami sa winni ci co ja do siebie zapraszaja. Trzeba troche pomyslec i mozna samemu wyjśc z dołka // Ten program to zenada, dla mnie brak kultury,jeden na drugiego donosi jak za kom.........

 • bartek.london

  Oceniono 13 razy 13

  To ona ma fanów?

 • saves

  Oceniono 15 razy 11

  Mój wujek kiedyś wiózł ją taksówką. Jakież było jej zdziwienie, gdy po zakończonym kursie musiała za niego zapłacić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX