Donald Trump chciał wziąć Melanię za rękę. Jej reakcja? Widać, że w tym małżeństwie nie dzieje się dobrze

Melania Trump nie chciała trzymać ręki męża podczas oficjalnego spotkania z prezydentem Francji. Krępujący moment, gdy z irytacją spogląda na Donalda Trumpa, został uchwycony przez kamery.

Mowa ciała Melanii Trump i jej zachowanie podczas oficjalnych uroczystości za każdym razem stanowią potwierdzenie, że w jej małżeństwie nie dzieje się dobrze.

Podczas spotkania z prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem, Melania po raz kolejny pokazała, że za wszelką cenę woli unikać fizycznego kontaktu z mężem i z miną wyrażającą głęboką irytację odtrąciła jego dłoń.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Trumpowi dopiero po kilku próbach udało się dopiąć swego, a wszystko zostało nagrane przez kamery stacji MSNBC.

 

To nie pierwszy raz, kiedy taka sytuacja miała miejsce. Już wcześniej Melania odtrącała rękę Trumpa czy zignorowała go. Nic dziwnego, że od dawna media spekulują na temat kryzysu w ich małżeństwie. 

Kryzys u Trumpów 

Kryzys w związku Melanii i Donalda Trumpów trwa od dawna, a ostatnie rewelacje na temat rzekomych zdrad prezydenta USA jeszcze prawdopodobnie zaogniły konflikt między małżonkami. Na początku stycznia Stormy Daniels, emerytowana gwiazda porno, opowiedziała ze szczegółami o swoim rzekomym romansie z Trumpem, który wówczas był już mężem Melanii. Wyznała, że otrzymała 130 tys. dolarów za milczenie, jednak potem pieniądze chciała zwrócić. Trump pytany o to, czemu jego prawnik Michael Cohen zapłacił gwieździe, odpowiedział ostrożnie: musicie zapytać Cohena. 

Zobacz wideo

WJ

Więcej o:
Komentarze (51)
Donald Trump chciał wziąć Melanię za rękę. Jej reakcja? Widać, że w tym małżeństwie nie dzieje się dobrze
Zaloguj się
 • walkirrr

  Oceniono 53 razy 21

  i tak nie mam szacunku do tego typu kobiet. Od samego początku to wyrafinowany typ prostytutki gotowej na zamążpójście ze starym, obleśnym capem, ale co najwazniejsze majętnym capem.

 • Oceniono 21 razy 17

  Akurat zadnego zdjecia z tego momentu nie pokazujcie.A wczorajszyThe Guardian pokazal.Pamietam z wizyty w Europie,jak Melania stanowczo odruca podana dlon malzonka.To widac,ze oni na milion procent sie nie kochaja.To biznes,nie zwiazek...

 • Gość: Anka

  Oceniono 23 razy 15

  Świetna jest. Ma jaja;) Inne „damy” mogłyby brać przykład, a nie tępo przytakiwać.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 18 razy 14

  Przecież ona nie wyszła za niego z miłości.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 12 razy 6

  Orang(e)utan jakiś chory chyba. Zazwyczaj przecież łapie kobiety za bobra a nie za rękę...

 • lipaca

  Oceniono 9 razy 5

  Fiootowi wydaje sie , ze zadna mu nie odmowi Melania nie chciala robic szopki, to ona wyszlaby zwyciesko z tej rozgrywki, a przed kamerami wiadomo, trzeba zachowac pozory.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX