Donald Trump chciał wziąć Melanię za rękę. Jej reakcja? Widać, że w tym małżeństwie nie dzieje się dobrze

Melania Trump nie chciała trzymać ręki męża podczas oficjalnego spotkania z prezydentem Francji. Krępujący moment, gdy z irytacją spogląda na Donalda Trumpa, został uchwycony przez kamery.

Mowa ciała Melanii Trump i jej zachowanie podczas oficjalnych uroczystości za każdym razem stanowią potwierdzenie, że w jej małżeństwie nie dzieje się dobrze.

Podczas spotkania z prezydentem Francji, Emmanuelem Macronem, Melania po raz kolejny pokazała, że za wszelką cenę woli unikać fizycznego kontaktu z mężem i z miną wyrażającą głęboką irytację odtrąciła jego dłoń.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Trumpowi dopiero po kilku próbach udało się dopiąć swego, a wszystko zostało nagrane przez kamery stacji MSNBC.

 

To nie pierwszy raz, kiedy taka sytuacja miała miejsce. Już wcześniej Melania odtrącała rękę Trumpa czy zignorowała go. Nic dziwnego, że od dawna media spekulują na temat kryzysu w ich małżeństwie. 

Kryzys u Trumpów 

Kryzys w związku Melanii i Donalda Trumpów trwa od dawna, a ostatnie rewelacje na temat rzekomych zdrad prezydenta USA jeszcze prawdopodobnie zaogniły konflikt między małżonkami. Na początku stycznia Stormy Daniels, emerytowana gwiazda porno, opowiedziała ze szczegółami o swoim rzekomym romansie z Trumpem, który wówczas był już mężem Melanii. Wyznała, że otrzymała 130 tys. dolarów za milczenie, jednak potem pieniądze chciała zwrócić. Trump pytany o to, czemu jego prawnik Michael Cohen zapłacił gwieździe, odpowiedział ostrożnie: musicie zapytać Cohena. 

Zobacz wideo

WJ