Zamachowska jest mistrzynią w upokarzaniu męża. Nie tylko ona poniżyła swojego partnera. ON przyznał się do zdrady

Monika Zamachowska ostatnimi czasy każdą swoją wypowiedzią robi pośmiewisko z siebie i ze swojego męża - Zbigniewa Zamachowskiego. Nie ona jedna upokorzyła swojego partnera. Inne gwiazdy albo dopuściły się zdrady, albo zdecydowały na bardzo niemiłe wyznania.
Monika, Zbigniew Zamachowscy Monika, Zbigniew Zamachowscy screen/Gazeta.tv

Monika Zamachowska

Wszystko zaczęło się od momentu, w którym Zamachowska zaczęła się żalić, że przez zbyt wysokie alimenty męża może im kiedyś nie starczyć na jedzenie. Później kilkukrotnie atakowała jego dzieci z poprzedniego małżeństwa. Po tej sytuacji zdecydowała się na przeprosiny, jednak to nie sprawiło, że ktokolwiek zapomniał, jak potraktowała męża i jego rodzinę.


Instagram.com/ monikazamachowska


Instagram.com/ monikazamachowska 

Zbigniew Zamachowski Zbigniew Zamachowski KAPIF

Zbigniew Zamachowski

Zamachowski bardzo długo milczał i nie komentował zachowania swojej obecnej żony. Jednak w jednym z ostatnich wywiadów postanowił odnieść się do sprawy. Zasugerował, że może sam się w końcu opowie, jak wydarzenia wyglądają z jego punktu widzenia. 

Ja wolałbym się nie wychylać, chociaż jestem już na granicy zabrania głosu i opowiedzenia o mojej sytuacji osobistej, widzianej z mojego punktu widzenia. Jeszcze do tego nie dojrzałem - powiedział aktor w rozmowie z Dziennik.pl.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski
Screen z Instagram.com/Monika Zamachowska

Fot. Leszek Kotarba/ East News  10.12.2016 Wroclaw Europejska Stolica Kultury  29 ceremonia rozdania Europejskich Nagrod Filmowych  n/z  Zbigniew Zamachowski i zona Monika
LESZEK KOTARBA / EAST NEWS


Mimo jego wypowiedzi, Zamachowska nie przestała udzielać się w mediach i dalej ośmieszać męża

Melania Trump Melania Trump EastNews

Melania Trump

Do lekceważącego zachowania ze strony Melanii Trump doszło podczas służbowej podróży do Jerozolimy. Pierwsza para spotkała się z prezydentem kraju i jego żoną. To właśnie tam miała miejsce kolejna wpadka z udziałem Melanii i Donalda Trumpa, która nie umknęła uwadze mediów całego świata. Melania Trump odepchnęła dłoń męża, gdy ten chciał ją do siebie przyciągnąć. Patti Woods - ekspertka od mowy ciała - twierdzi, że pierwsza dama miała dość notorycznego lekceważenia ze strony męża.

Melania, Donald Trump
AP / Youtube.com/USAvideos

Melania, Donald Trump
AP / Youtube.com/USAvideos

Krzysztof Rutkowski, Maja Plich Krzysztof Rutkowski, Maja Plich Instagram/majaplich

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Rutkowski od kilku lat związany jest z Mają Plich, z którą doczekali się syna. Najpierw oświadczył się jej na wizji, potem również na wizji praktycznie z nią zerwał. W listopadzie detektyw wystąpił w programie Przemka Kossakowskiego, gdzie wyznał, że narzeczona jest o niego zazdrosna i ma do niego pretensje o inne kobiety. Na wizji zdradził nawet, że zamierza od niej odejść. 

Powiedziałem: Jeżeli ty nie zmienisz pewnych zachowań, to ja odejdę. Jeżeli masz tylko żal, który jest wynikiem zdjęcia, że tu byłaś w ciąży, a ja byłem wtedy widziany z tą... To tkwi w tobie - wyznał.

Dodajmy, że Plich również uczestniczyła w nagraniach programu, ale akurat przy tych wyznaniach Rutkowski był sam. 

Sytuacja z Mają w tym momencie... zaczyna dobiegać do takiego etapu, być może końcowego... - powiedział zmieszany.

Maja Plich, Krzysztof Rutkowski
Instagram/majaplich

Maja Plich, Krzysztof Rutkowski
Screen z Instagram.com/majaplich

Krzysztof Rutkowski, Maja Plich
Instagram/majaplich

Najwyraźniej Maja nie ma nic przeciwko takim wyznaniom narzeczonego. Tuż po nagraniu dodała zdjęcie dokumentujące wizytę na planie programu Kossakowskiego, a w jednym z wywiadów stwierdziła, że wypowiedź Rutkowskiego została zmanipulowana. Kilka tygodni później udała się do Paryża na poszukiwania sukni ślubnej.

Ryszard Petru Ryszard Petru Fot. Małgorzata Kujawka / Agencja Gazeta

Ryszard Petru

Ryszard Petru od 1997 roku był w związku małżeńskim z Małgorzatą Petru. W czerwcu ubiegłego roku okazało się, że para się rozwodzi, a pozew o rozwód złożyła żona polityka. Powodem tego rozstania mógł być sylwestrowy wyjazd na Maderę, na który udał się Petru wraz z koleżanką z ławy sejmowej, Joanną Schmidt. Ich wyjazd i wspólne zdjęcia z samolotu wywołały wiele kontrowersji i spekulacji, że żonaty polityk ma romans.

Joanna Schmidt, Ryszard Petru
Screen z Twitter.com/bogdan607

Joanna Schmidt, Ryszard Petru
STANISLAW KOWALCZUK/East News

*Ryszard Petru, Joanna Schmidt   2017-05-22
EAST NEWS

Kilka miesięcy później para potwierdziła plotki. Schmidt wyznała, że są parą.

Jay Z Jay Z Newspix

Jay-Z

Fani pary wysnuli wniosek, że Jay Z zdradził swoją ukochaną Beyonce. Ponoć artysta przyznał się do tego w jednej ze swoich piosenek. O kłopotach pary można było przeczytać w każdym niemal brukowcu i to nie raz. Jedna piosenka, a właściwie jeden wers sprawił, że wierność Jaya Z stanęła pod znakiem zapytania. W "Family Feud" Jay Z śpiewa:

Yeah, I'll fuck up a good thing if you let me / Let me alone, Becky.

W wolnym tłumaczeniu znaczy:

Spie**rzę dobrą rzecz, jeśli mi na to pozwolisz. Zostaw mnie w spokoju, Becky.

Beyonce, Jay-Z
Screen z Instagram.com/Beyonce

Tekst można rozumieć, jako przyznanie się do niewierności, tym bardziej, że imię "Becky" nie pojawia się tam przypadkowo. Jej imię stało się symbolem domniemanej zdrady rapera po premierze "Lemonade". Pojawiły się spekulacje, że ten utwór miał być jedynie akcją promocyjną albumu Jaya Z, ale fani jednak bardziej trzymają się wersji, że "Family Feud" to publiczna spowiedź Jaya.

Jay Z, left, and Beyonce leave the court after Game 7 of an NBA basketball first-round playoff series between the Los Angeles Clippers and the Utah Jazz, Sunday, April 30, 2017, in Los Angeles. (AP Photo/Mark J. Terrill)
EN

Beyonce, Jay Z
BULLS

Paulina Drażba, Jerzy Kamiński Paulina Drażba, Jerzy Kamiński East News

Jerzy Kamiński

Jerzy Kamiński stanął w obronie swojej żony, a jak się okazało tylko to pogorszyło sprawę. Internauci od razu okrzyknęli go złym mężem i uznali, że obraża on własną żonę, Paulinę Drażbę. Wszystko zaczęło się od wystąpienia prezenterki na rozdaniu Telekamer 2013. Drażba pojawiła się w żakiecie, pod którym nie miała ani bluzki, ani biustonosza. Paparazzi zrobili jej zdjęcie, na którym było widać sutek. "Super Express" pokazał to zdjęcie i podpisał "Największy talent prezenterki", co oburzyło jej męża.

Paulina Drażba
KAPIF

Kamiński napisał na Facebooku, że jego żona wcale nie ma biustu. Niestety nie wszyscy poznali, że to żart i zaczęła się afera, że jest złym mężem i obraża własną żonę. Kamiński, żeby udowodnić, że to był tylko dowcip dodał na swojego Facebooka zdjęcie piersi z podpisem "małe piersi są fajne". 

Paulina Drażba i jej mąż, Jerzy Kamiński,   2015-03-19
Kapif

W rozmowie z Plotkiem odniósł się wtedy do sprawy.

To, co napisałem było wyrazem oburzenia na tytuł, jaki pojawił się w "SE". Miałem na myśli, że moja żona ma setki innych talentów. Paulina była obok mnie, gdy to pisałem. Oboje mieliśmy wtedy bardzo dobrą zabawę. Od półtora roku jesteśmy nudnym, zgodnym małżeństwem, a w związku od 8 lat i codziennie śmiejemy się ze swoich przywar. Jestem ostatnią osobą, która chciałaby zaszkodzić mojej żonie. Kocham ją całą - powiedział.

Jego poczucie humoru nie zostało zauważone przez internautów. Jednogłośnie stwierdzili, że upokorzył własną żonę.

Kris Jenner Kris Jenner E! Keeping Up with Kardashians

Kris Jenner

Kris Jenner również nie była łaskawa dla swojego męża. Kris i Bruce Jenner byli małżeństwem przez 23 lata. Kiedy byli w separacji, deklarowali, że wciąż darzą się głębokim szacunkiem i sympatią.

Jednak zawsze będziemy darzyć się miłością i szacunkiem. Pomimo tego, że jesteśmy w separacji, pozostaniemy najlepszymi przyjaciółmi i rodzina będzie dla nas zawsze priorytetem. Mamy wiele miłości i szacunku dla siebie - wyjaśnili.

Kris Jenner i Bruce Jenner
PR Photos

Z biegiem czasu ich stosunki chyba nieco się pogorszyły. Kris Jenner niejednokrotnie wyrażała i pokazywała przed kamerami swoje negatywne nastawienie do Bruce'a. Kiedy w pewnym momencie Bruce wyniósł się z domu na kilka dni, po czym powrócił, ona wyznała, że nawet nie zauważyła jego nieobecności. Rodzina Kardashianów jest duża, ale brak męża chyba dałoby się dostrzec. W innym z odcinków "Z kamerą u Kardashianów" zdecydowała się na niemiłe stwierdzenie, którym chyba ostatecznie dała do zrozumienia, co myśli o byłym mężu.

Prawdę mówiąc, wolałabym nigdy nie poznać tego faceta. Piep. się, Bruce! - krzyczała Kris.

Kris Jenner i Bruce Jenner
PR Photos

Kris Jenner i Bruce Jenner
PR Photos