Krzysztof Rutkowski oświadczył się na wizji. "Oj, Maja się speszyła". A dziennikarka? Co za reakcja!

Krzysztof Rutkowski w programie "Skandaliści" poprosił swoją ukochaną o rękę. Plich trudno było ukryć wzruszenie.

Krzysztof Rutkowski od 2012 roku jest związany z Mają Plich, która pracuje w jego firmie detektywistycznej. Para trzy lata temu została rodzicami, jednak nigdy nie zdecydowała się sformalizować związku. Temat ten poruszyła Agnieszka Gozdyra, która gościła zakochanych w programie "Skandaliści". Gdy dziennikarka spytała, czy są po ślubie, Rutkowski odpowiedział:

Jeszcze nie, ale już niebawem! Oj, Maja się speszyła. Zadam pytanie: czy będziesz się nazywała panią Rutkowską? Czy chcesz się tak nazywać? 18 sierpnia 2018 roku jest nasz ślub - powiedział do Plich, wręczając jej pierścionek, który podała mu osoba z obsługi programu.

Rutkowski w nieco nieskładny sposób zadeklarował na wizji wierność swojej przyszłej żonie, podczas gdy ta niezbyt skutecznie próbowała ukryć wzruszenie.

Zaręczyny dzisiaj przed praktycznie z całą Polską i z pewnością nigdy nie będzie się musiała Maja wstydzić za mnie i na pewno nie zrobię niczego niezgodnego z tym, co zostało jej założone na palec. Ten hejt, ta cała sytuacja, która się wokół nas dzieje, bardzo nas scementowała, ponieważ my nie mamy w tej chwili nikogo, mamy tylko siebie - mówił detektyw, trzymając za rękę swoją (już) narzeczoną.

Nie pozostało nam nic innego, jak pogratulować zaręczyn. I czekać na zdjęcia z (zapewne hucznego) wesela.

Zobacz wideo

MK