Krzysztof Rutkowski oświadczył się na wizji. "Oj, Maja się speszyła". A dziennikarka? Co za reakcja!

Krzysztof Rutkowski w programie "Skandaliści" poprosił swoją ukochaną o rękę. Plich trudno było ukryć wzruszenie.

Krzysztof Rutkowski od 2012 roku jest związany z Mają Plich, która pracuje w jego firmie detektywistycznej. Para trzy lata temu została rodzicami, jednak nigdy nie zdecydowała się sformalizować związku. Temat ten poruszyła Agnieszka Gozdyra, która gościła zakochanych w programie "Skandaliści". Gdy dziennikarka spytała, czy są po ślubie, Rutkowski odpowiedział:

Jeszcze nie, ale już niebawem! Oj, Maja się speszyła. Zadam pytanie: czy będziesz się nazywała panią Rutkowską? Czy chcesz się tak nazywać? 18 sierpnia 2018 roku jest nasz ślub - powiedział do Plich, wręczając jej pierścionek, który podała mu osoba z obsługi programu.

Rutkowski w nieco nieskładny sposób zadeklarował na wizji wierność swojej przyszłej żonie, podczas gdy ta niezbyt skutecznie próbowała ukryć wzruszenie.

Zaręczyny dzisiaj przed praktycznie z całą Polską i z pewnością nigdy nie będzie się musiała Maja wstydzić za mnie i na pewno nie zrobię niczego niezgodnego z tym, co zostało jej założone na palec. Ten hejt, ta cała sytuacja, która się wokół nas dzieje, bardzo nas scementowała, ponieważ my nie mamy w tej chwili nikogo, mamy tylko siebie - mówił detektyw, trzymając za rękę swoją (już) narzeczoną.

Nie pozostało nam nic innego, jak pogratulować zaręczyn. I czekać na zdjęcia z (zapewne hucznego) wesela.

Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (61)
Krzysztof Rutkowski oświadczył się na wizji. "Oj, Maja się speszyła". A dziennikarka? Co za reakcja!
Zaloguj się
 • Gość: hallo

  Oceniono 84 razy 80

  Napiszę tylko żenada - bez komentarza

 • Gość: cezar85

  Oceniono 63 razy 57

  miesiąc miodowy już był, i to w egipcie

  w pokoju magdy żuk

 • Gość: objawienie

  Oceniono 31 razy 27

  Excuse me, ale baba ma coś z garem, skoro chce wyjść za takiego chłopa i w ogóle chce z nim być. No ale skoro poszli do telewizji z takimi tekstami to świadczy, że są warci jedno drugiego. W ogóle bardzo dużo jest w PL Ciemnego Luda, aż dziwne z czego taki Rutkowski żyje, odłożył przez lata jak był detektywem? Teraz jest przecież jakimś nawiedzonym, to kto o zdrowych zmysach do niego przyjdzie po pomoc i zapłaci za usługi?

 • Gość: milady

  Oceniono 29 razy 27

  Co za burak z burakową

 • volongoto41

  Oceniono 16 razy 16

  Jak podały rosyjskie media :- "Tornado porwało kobietę... w wannie. I wyrzuciło do lasu" Jak ją znaleziono, też była wzruszona....

 • Gość: Asia

  Oceniono 12 razy 12

  Najbardziej sztuczne, drewniane i sztywne zareczyny jakie kiedykolwiek widziałam,na pokaz i bez uczucia,a gdzie kwiaty?

 • adamkauczor25

  Oceniono 16 razy 12

  Cóż można napisać Kretynizm!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX