Tusk założył Instagram i od razu pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Uwagę zwraca strój. "Kto by pomyślał, że to przyszły ojciec blogerki"
Donald Tusk 22 kwietnia skończył 61 lat. Urodziny polityk świętował w rodzinnym Trójmieście, w Sopocie, w towarzystwie najbliższych. Ci przekonali go, by zaczął korzystać z Instagrama, czyli fotograficznego serwisu społecznościowego.
Moi przyjaciele przekonali mnie, bym w 61 urodziny wystartował z Instagramem. Więc zacząłem z drobną pomocą moich wnuków - napisał w poście na Twitterze.
Jeszcze tego samego dnia polityk opublikował swoje zdjęcie z dzieciństwa.
- Minęło ponad pół wieku i wciąż świętuję moje urodziny w #Sopot. Tutaj, na słynnym molo, z którego można zejść na jedną z najpiękniejszych plaż w Europie. Nieprzypadkowo "Sopot" w języku starosłowiańskim oznacza "źródło" - napisał pod zdjęciem, które opublikował na Instagramie.
W komentarzach roiło się od życzeń.
- Najlepsze życzenia! Dużo pogody ducha!
- Wytrwałości w podejmowaniu trudnych, ale ważnych decyzji!
Niektórzy zwrócili uwagę na strój Donalda Tuska.
- Świetna "stylówka"od małego - czytamy.
- Skarpety do sandałów! Kto by pomyślał, że to przyszły ojciec jednej z najsłynniejszych polskich blogerek modowych!
- Światowy design, wzorowy od najmłodszych lat.Trzeba się z tym urodzić - dodał kolejny internauta.
A wam jak się podoba młody Tusk?
MM
-
Małgorzata Kożuchowska też wyleciała na wakacje. "Tęsknota za słońcem wygrała". Pokazała luksusy. Piękne wnętrza
-
Anna Lewandowska zaprosiła internautów do pokoju Klary. Jest w nim mnóstwo zabawek oraz ważna pamiątka
-
"Familiada". Zaskakująca odpowiedź na pytanie: Co lub kto kojarzy się z biblijnym rajem? Uczestniczka była mocno zawstydzona
-
Jarosław Jakimowicz zapewnia, że brzydzi się agresją wobec kobiet. W jego autobiografii czytamy: Mogę taką dziewczynę mieć za dwa tys. marek
-
Intymne ujęcie Moniki Mrozowskiej. Karmi piersią małego Lucjana i przytula starszego syna. "Moje chłopaki"
- "Sanatorium miłości". Teresa trafiła do szpitala! Kuracjusze opowiedzieli o zdradach. Polały się łzy
- "Szkoła złamanych serc" była hitem lat 90. Jak teraz wyglądają bohaterowie serialu? Peter ma bujną brodę
- Były partner Olgi Frycz odpowiada internautce. Poszło o opiekę nad Heleną. "Czy zadałabyś mi to pytanie, gdybym był matką?"
- Anna i Robert Lewandowscy zabrali Klarę na kulig. Uwagę fanów zwróciły... sanki. "Trzyosobowe?". Zabawa przednia!
- Kinga Rusin wyleciała na wakacje już w listopadzie! Na jachcie towarzyszy jej Kujawa. To ich pierwsze zdjęcie od dawna