Tusk założył Instagram i od razu pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Uwagę zwraca strój. "Kto by pomyślał, że to przyszły ojciec blogerki"

Donald Tusk założył Instagram. Pomogli mu w tym wnukowie. Polityk opublikował w serwisie fotografię sprzed 50 lat. Internauci zwrócili uwagę na ówczesny styl ubierania przyszłego polityka.

Donald Tusk 22 kwietnia skończył 61 lat. Urodziny polityk świętował w rodzinnym Trójmieście, w Sopocie, w towarzystwie najbliższych. Ci przekonali go, by zaczął korzystać z Instagrama, czyli fotograficznego serwisu społecznościowego.

Moi przyjaciele przekonali mnie, bym w 61 urodziny wystartował z Instagramem. Więc zacząłem z drobną pomocą moich wnuków - napisał w poście na Twitterze.

Jeszcze tego samego dnia polityk opublikował swoje zdjęcie z dzieciństwa.

- Minęło ponad pół wieku i wciąż świętuję moje urodziny w #Sopot. Tutaj, na słynnym molo, z którego można zejść na jedną z najpiękniejszych plaż w Europie. Nieprzypadkowo "Sopot" w języku starosłowiańskim oznacza "źródło" - napisał pod zdjęciem, które opublikował na Instagramie.

W komentarzach roiło się od życzeń.

- Najlepsze życzenia! Dużo pogody ducha!

- Wytrwałości w podejmowaniu trudnych, ale ważnych decyzji!

Niektórzy zwrócili uwagę na strój Donalda Tuska.

- Świetna "stylówka"od małego - czytamy.

- Skarpety do sandałów! Kto by pomyślał, że to przyszły ojciec jednej z najsłynniejszych polskich blogerek modowych!

- Światowy design, wzorowy od najmłodszych lat.Trzeba się z tym urodzić - dodał kolejny internauta.

A wam jak się podoba młody Tusk?

MM

Więcej o:
Komentarze (80)
Donald Tusk z okazji urodzin pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Komentujący zwrócili uwagę na strój. " Kto by pomyślał, że to przyszły ojciec blogerki"
Zaloguj się
 • Gość: Ika

  Oceniono 64 razy 44

  I wszystkiego najlepszego, a trollkom z pisu niech się krew gotuje :)

 • walkirrr

  Oceniono 54 razy 42

  Donald zakłada konto na instagramie a Jarosławowi zausznicy i klakierzy drukują na papierze wybrane strony internetowe ha ha ha ha

 • borman60

  Oceniono 28 razy 28

  On miał podkolanówki ,no i ile miał lat .Podkolanówki były bardzo modne .Teraz wszystko bez skarpet ,zwłaszcza w czasie naszej zimy .Na południu O.K. ,ale u nas, sine kostki niezbyt ładnie i nie mądrze .

 • jan-ru

  Oceniono 23 razy 23

  Przyglądnijcie się turystom z różnych krajów ,część męska w większości ma skarpetki w sandałach więc nie róbmy z siebie idiotów.

 • zocha688

  Oceniono 28 razy 20

  Wspaniałe zdjęcia.Z wielką przyjemnością zagłosuję na Donalda Tuska na prezydenta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX