Lider "Bayer Full" wyznaje: w dzieciństwie byłem molestowany. Oskarża dwie znane osoby. "Zobaczyłem ich na salonach i wszystko wróciło"

Sławomir Świerzyński, lider zespołu "Bayer Full", wyznał, że w dzieciństwie padł ofiarą molestowania. Milczał przez lata, bo nie potrafił sobie poradzić ze wstydem.

Do bardzo osobistego wyznania, na które zdecydował się Sławomir Świerzyński (57 l.), doszło w ostatnim odcinku programu "Skandaliści" emitowanym w Polsacie. Lider zespołu "Bayer Full" przyznał się po wielu latach, że jako 11-latek był molestowany seksualnie na koloniach w Darłówku. Twierdzi, że jego oprawcy są znanymi na salonach bliźniakami. 

Sławomir ŚwierzyńskiSławomir Świerzyński Facebook.com/bayerfull

Świerzyński miał zostać zwabiony przez "pana z telewizji" i jego brata bliźniaka, których często spotyka na imprezach branżowych. Nie zdradził jednak ich nazwiska. 

Ja byłem na koloniach w Darłówku i tam on był. I niech mi pani wierzy, że jak ja spotkam tę osobę, to przy**** w ryj, aż się zdziwi. To rozpoznawalna osoba, gdyby ludzie usłyszeli nazwisko, to by się zdziwili - mówił w programie "Skandaliści" w Polsat News.

Znacznie więcej opowiedział o tym, co go spotkało, w rozmowie z WP Gwiazdy. Twierdzi, że nie mówił o tym wcześniej, gdyż blokował go wstyd. Okazało się także, że jego postawa zadeklarowanego przeciwnika walki o prawa osób o orientacji LGBTQ wzięła się stąd, że jego oprawcy byli i są homoseksualistami.

Dopiero teraz zacząłem o tym mówić. Dla chłopca to jest taki wstyd, że trudno to sobie wyobrazić. (....) Doskonale wiem, że ci panowie są i byli homoseksualistami. Nas wykorzystali jako chłopców. To były osoby spoza kolonii. Zostaliśmy z kolegą przez nich zwabieni. Nie chcę wnikać aż tak bardzo - mówił tajemniczo.

Zdradził także, co poczuł, kiedy zobaczył ich później na salonach.

Niech mi Pani wierzy, że kiedy zobaczyłem tych dwóch panów, bo to byli bliźniacy, na salonach, to we mnie się zagotowało. Mały chłopiec pamięta takie rzeczy do końca życia. To się nie zmieni - powiedział.

Dodał też, że nie rozumie parad równości. Podkreśla, że nie przeszkadza mu sama orientacja homoseksualna, a jedynie obnoszenie się z tym. Po raz pierwszy opowiedział o przykrych doświadczeniach w 2014 roku. Ciekawe, czy piosenkarz w końcu zdecyduje się w przyszłości ujawnić nazwisko oprawców?

AW

Więcej o:
Komentarze (188)
Sławomir Świerzyński wyznał, że był molestowany. Oskarża dwie znane osoby
Zaloguj się
 • miastomakow

  Oceniono 77 razy 67

  jeśli to było 46 lat temu ty w grę wchodzić mogą tylko bracia Mroczkowie.

 • justas32

  Oceniono 155 razy 51

  Czy tylko mi nasuwa się nazwisko Kaczyńscy ? Z tym że jeden już nie bryluje ...

 • szczypr

  Oceniono 85 razy 43

  A mnie kiedyś napadli i okradli heteroseksualiści. Czy powinienem zostać homo?

 • harry.s.totteles

  Oceniono 73 razy 39

  Nie rozumiem procesji w czasie świąt kościelnych. Nie przeszkadza mi religia, tylko obnoszenie się.

 • dynia71

  Oceniono 34 razy 30

  to było 46 lat temu, oprawcy bliźniacy mogli mieć wtedy od 17 roku i więcej. no ile jest takich bliźniaków co teraz są na salonach i mają ponad 63 lata?

 • Gość: ewa

  Oceniono 50 razy 30

  Bracia Mroczek

 • Gość: le Ming

  Oceniono 36 razy 26

  Ale przecież jeden już nie żyje...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX