Cameron Diaz rezygnuje z aktorstwa? "Oznajmiła, że skończyła z tym". Wyznanie jej koleżanki z planu załamało fanów

Selma Blair, która grała z Cameron Diaz w "Ostrożnie z dziewczynami", powiedziała, że jej koleżanka przechodzi na emeryturę. Gdy media na całym świecie przyjęły to już za pewnik, a fani się załamali, rozbawiona aktorka przyznała, że... żartowała.

W mediach pojawiła się informacja, że Cameron Diaz przechodzi na aktorską emeryturę. Jej przyjaciółka, z którą grała w "Ostrożnie z dziewczynami", Selma Blair, dowiedziała się o tym podczas wspólnego wyjścia na lunch. Podobno Diaz chce skupić się na rodzinie i spędzać więcej czasu ze swoim mężem, Benjim Maddenem.

Ostatnio jadłam lunch z Cameron. Wspominałyśmy "Ostrożnie z dziewczynami". Powiedziałam, że chciałabym, żeby powstał sequel, ale Cameron powiedziała, że przeszła na aktorską emeryturę. Oznajmiła, że skończyła z tym - powiedziała "Metro News UK".

Cameron Diaz, Selma Blair i Christina Applegate w filmie 'Ostrożnie z dziewczynami'Cameron Diaz, Selma Blair i Christina Applegate w filmie 'Ostrożnie z dziewczynami' mat. promocyjne

Dodała, że Diaz nie potrzebuje już robić więcej filmów.

Ma świetne życie i nie wiem, co musiałoby się stać, żeby zmieniła zdanie. Jest szczęśliwa.

Informacja szybko się rozeszła a fani aktorki nie kryli swojego rozczarowania.

Nie wierzę, że Cameron Diaz rezygnuje z aktorstwa. Zawsze była jedną z moich ulubionych aktorek.
Informacja o emeryturze Cameron Diaz jest naprawdę smutna. Pamiętacie "Aniołki Charliego"? "Sposób na blondynkę"? "Ostrożnie z dziewczynami"? "Być jak John Malkovich"? Będziemy tęsknić za jej zaraźliwym uśmiechem.
Smutne słyszeć, że Cameron Diaz rezygnuje z aktorstwa. Jest jedną z najzabawniejszych kobiet w Hollywood i niesamowitą aktorką - pisali na Twitterze.

Jednak wygląda na to, że informacja o rezygnacji z aktorstwa była tylko żartem. W poniedziałek Selma dodała na swojego Twittera wpis, w którym dementuję plotkę, którą sama rozpowszechniła. 

Wiadomość z ostatniej chwili! Ludzie, proszę, żartowałam podczas tego wywiadu. Cameron Diaz nie przechodzi na żadną emeryturę! I więcej ważnych informacji: JA przechodzę na emeryturę z bycia rzecznikiem prasowym Cameron Diaz - napisała.

Cameron Diaz póki co nie odniosła się do tych informacji.

Cameron Diaz

Cameron Diaz należy do czołówki hollywoodzkich aktorek. W wieku 16 lat rozpoczęła karierę jako modelka, później zdecydowała się na aktorstwo. Sławę zyskała w latach 90-tych dzięki takim filmom jak "Maska", "Mój chłopak się żeni" czy "Sposób na blondynkę". Później wystąpiła w takich hitach jak "Aniołki Charliego" i "Vanilla Sky". Dubbingowała też postać księżniczki Fiony w serii filmów animowanych "Shrek".

Diaz jest jedną z najlepiej zarabiających aktorek Hollywood. Według CBS może liczyć na gażę w wysokości powyżej 15 milionów dolarów za udział w jednym filmie, zajmując tym samym 3. miejsce na liście najlepiej opłacanych aktorek. Prywatnie aktorka związana jest z Benjim Maddenem, wokalistą zespołu Good Charlotte. Para wzięła ślub w styczniu 2015 roku.

OG