Kasia Bujakiewicz wzięła sekretny ślub. "Było bardzo wzruszająco". Wybrała nietypową sukienkę

Kasia Bujakiewicz i jej wieloletni partner, Piotr Maruszewski, są już małżeństwem. Zdjęciem pochwalili się na Instagramie.

Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Maruszewski w sobotę wzięli ślub cywilny. Ceremonia odbyła się w hotelu Blow Up Hall 5050 Hotel w Poznaniu. Parze udało się utrzymać wydarzenie w tajemnicy. Pod zdjęciem z uroczystości, które umieściła na Instagramie Bujakiewicz, pojawiło się wiele komentarzy. Fani i przyjaciele pary, którzy nic nie wiedzieli, są w szoku.

O cholera.
Moje gratulacje szalona kobieto!
Gratulacje! Ale numer! - piszą internauci.

Małżonkowie wyglądali bardzo elegancko. Aktorka była ubrana w granatową sukienkę, a w rękach trzymała bukiet złożony z białych tulipanów. Ślubną kreację panny młodej zaprojektowała pierwsza żona Radosława Majdana, Sylwia Majdan. Jej mąż założył ciemny garnitur, ale zrezygnował z krawata i muszki. Z komentarzy osób zaproszonych na ślub możemy dowiedzieć się, że było bardzo wzruszająco i dużo się działo.

 

Kasia Bujakiewicz i Piotr Maruszewski

Kasia Bujakiewicz i Piotr Maruszewski poznali się 10 lat temu w Poznaniu, rodzinnym mieście aktorki, gdzie zdecydowała się kupić mieszkanie. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem. Mają córkę Aleksandrę, która urodziła się w 2010 roku. W 2016 roku para zaręczyła się w Boże Narodzenie. Teraz postanowili sformalizować swój związek.

Młodej Parze gratulujemy i życzmy szczęścia na nowej drodze życia.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.