Znajomy Piotra Żyły i jego żony zdradza zaskakujące kulisy ich rozstania. "Popłoch, zastraszanie, ciągły stres w domu"

Justyna Żyła wyznała, że została porzucona przez męża. Polski skoczek stwierdził, że to nieprawda. Teraz osoba z ich otoczenia zdradza zaskakujące kulisy tego małżeństwa.

Nie milkną echa głośnego rozstania Piotra Żyły i jego żony, Justyny Żyły. Najpierw była już partnerka sportowca dodała bardzo emocjonalne wpisy na Instagramie, informując, że mąż ją porzucił. Do tych weekendowych rewelacji w poniedziałek w końcu odniósł się sam główny zainteresowany, sugerując, że informacje podane przez Justynę Żyłę nie są prawdziwe.

"Super Express" skontaktował się z osobą z otoczenia Piotra Żyły. Z jej słów wynika, że skoczek nie otrzymywał od żony wsparcia, co przekładało się na jego gorsze wyniki sportowe. 

Proszę sobie wyobrazić, jak ostro harują ci, którzy są na najwyższym poziomie sportowym. Jeżeli taki zawodnik nie ma wsparcia w domu, jeżeli wie, że wracając z zawodów, nie odpocznie, bo bez przerwy jest jakieś ciśnienie, to na dłuższą metę jest to nie do wytrzymania. 
Obawiam się, że z powodu tej sytuacji dzieli go ta mała różnica od pozostałych naszych reprezentantów. Obciążenie głowy zawodnika na pewno ma przełożenie na wynik w skokach. 

Informator "Super Expressu" twierdzi też, że to nerwowość Justyny Żyły była powodem rozstania pary. Zarzuca jej impulsywność i niestabilność emocjonalną. Stanowczo zaprzecza też, jakoby to inna kobieta skłoniła Żyłę do odejścia. 

Impulsywność Justyny jest czymś stałym i obciążającym dla wszystkich. A o jej niestabilności świadczy to, że w swoich internetowych wpisach najpierw coś wyjawiła, potem wycofała, a wreszcie poprosiła o uszanowanie prywatności. Wydaje mi się, że impuls co do rozstania nie wyszedł od Piotrka. I na pewno przyczyną jego odejścia nie była inna kobieta. Popłoch, zastraszanie, ciągły stres w domu mogły spowodować szukanie spokoju. Może nawet deklaracja o kochance była tak na odczepnego?

Piotr Żyła poślubił Justynę Lazar, siostrę cioteczną Adama Małysza, w 2006 roku. Mają dwoje dzieci: Jakuba (11 lat) i Karolinę (6 lat).

AG

Więcej o:
Komentarze (300)
Znajomy Piotra Żyły i jego żony, Justyny w rozmowie z "Super Expressem" zdradził zaskakujące kulisy ich rozstania
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 165 razy 137

  Piotr Żyła poślubił Justynę Lazar, siostrę cioteczną Adama Małysza, w 2006 roku.
  ===============================
  Więc skoro tak, to powiem tak:
  Tu już NAJWYŻSZY CZAS, by do akcji wkroczył ten będący w sumie rozsądnym człowiekiem wymieniony wyżej "cioteczny szwagier", spuścił obojgu PORZĄDNY wpierdziel, a na koniec zabrał im komputery i odciął ich oboje od Internetu :-)

 • sop3

  Oceniono 162 razy 132

  Mnie zona zawsze opier..ła jak przyszedłem pozniej,albo jechałem na delegacje na dłuższy czas,już nie mówię o tym że jak cosik sobie drinknąłem to był taki hawaj że hej.I przezylismy razem 40 lat,wychowali 3 dzieci +4 wnuków. i dalej się kłócimy jakby co.

 • gapcio2010

  Oceniono 153 razy 103

  Kobieto, jesli tak jak mowisz, zalezy Ci na spokoju dzieci, to przestan informowac caly swiat o waszyh prywatnych sprawach !

 • punter

  Oceniono 174 razy 70

  Trzymaj się Piotrek, znam ten ból.
  Wraca człowiek "zmęczony" po pracy, chciałby usiąść w fotelu, odbić piwko i pooglądać TV a tu żona robi piekło bo choinka czeka na wyniesienie na śmietnik. A tu czerwiec, gorąco i człowiekowi się po ludzki nie chce. No to jak miał chłop trzymać forme na skoczni ??

 • Gość: jagna

  Oceniono 100 razy 66

  Czy ta Pani nie ma w swoim otoczeniu ani jednej życzliwej osoby, która by jej uświadomiła, ze jej dzieci nie żyją w próżni ? I ze publicznym wywlekaniem domowych spraw robi im zwyczajnie krzywdę?

 • Gość: Telenowela

  Oceniono 66 razy 48

  Teraz czekam na wypowiedzenie się kogoś z rodziny np. cioci,albo babci,a może ktoś z sąsiadów ma coś do powiedzenia jeszcze na ten temat...

 • Gość: AM

  Oceniono 104 razy 44

  Biedna, głupia dziewczyna. Całą treścią jej życia jest bycie żoną skoczka i matką jego dzieci. Uzależnienie od partnera + nuda = frustracja i problemy w związku. Zawsze.

 • Gość: gość

  Oceniono 106 razy 40

  Wierzę Piotrkowi. Jak zdobywał brązowy medal w Lahti to przeczytałem wywiad jego żony, w którym bezwstydnie przyznała, że ona i dzieci nie oglądały transmisji ! Trochę mnie to zdziwiło... Jak Piotrek udzielał dawno temu wywiadu i redaktor zapytał, czy chcieliby jakąś fajną masażystkę mieć w kadrze to Piotrek wyraźnie się zmieszał i napomknął "nie będę odpowiadał, bo jeszcze żona przeczyta". A w ogóle Piotrek i kochanka ? Przecież on taki wiecznie rozkojarzony łazi, gdzie on do kochanki... Musiała mu baba dać do wiwatu i chłop nie wytrzymał.

 • agu25

  Oceniono 64 razy 36

  Wiarygodny informator Anonimowy Super Expressu wie wszystko. Spał między Piotrkiem i justyną, wie wszystko. Mieszkał z nimi, wie wszystko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX