Piotr Żyła zabrał głos w sprawie rozstania z żoną. Odpowiedział na jej zarzuty. "To nie jest prawda"

Justyna Żyła w emocjonalnych wpisach na Instagramie wyznała, że została porzucona przez męża. Teraz głos w sprawie zabrał sam Piotr Żyła.

W weekend Justyna Żyła poinformowała na Instargamie, że została porzucona przez męża, Piotra Żyłę. Dodała wtedy bardzo emocjonalny wpis. Natomiast skoczek dopiero teraz postanowił zabrać głos. W obszernym wpisie na Facebooku tłumaczy, że informacje, które podaje mediom jego żona, Justyna, nie są prawdziwe.

No i tak w życiu jak sporcie - nie zawsze bywa kolorowo. A odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować, że nie są one prawdziwe. Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu. Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach. Nie zamierzam już komentować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas, który już mam za sobą. Proszę o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem - napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Piotr Żyła. 

Jak myślicie, będzie odpowiedź ze strony jego żony?

Justyna Żyła

Justyna Żyła (wcześniej Lazar) jest siostrą cioteczną Adama Małysza. Z Piotrem Żyłą wzięła ślub w 2006 roku. Mają dwoje dzieci: Jakuba (11 lat) i Karolinę (6 lat).

MM

Więcej o:
Komentarze (146)
Piotr Żyła komentuje rozstanie z żoną Justyną. Odpowiedział na jej zarzuty. "Byłem zmuszony do wyprowadzki"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kama

  Oceniono 97 razy 77

  Zapewne prawda jest pośrodku,wywlekanie rodzinnych waśni na łamach pseudo gazet niczemu dobremu nie służy,przykład Zamachowscy.

 • Gość: Debi

  Oceniono 90 razy 76

  Na instagramie poinformowała...
  Niedługo to klepsydry beda na instagramie umieszczac debile

 • obywateleu

  Oceniono 86 razy 48

  Tak jak pisałem wcześniej zawsze winne są dwie osoby... żona i teściowa.

 • radhex

  Oceniono 43 razy 41

  trudne sprawy

 • Gość: Piotrek

  Oceniono 57 razy 33

  Współczuje Piotrowi takiej żony. Laska wyciągnęła na publiczne forum sprawy prywatne ich małżeństwa jako pierwsza, obsmarowała go, zrobiła mu niezły czarny PR, po czym dodała żeby uszanować jej prywatność. Buhahaha... :) Zaraz pęknę ze śmiechu. Laska, która nie szanuje sama swojej prywatności żąda uszanowania prywatności :) Ładne cwane zagranie, wybielenie się w opinii i mocna zagrywka jako ofiary aby na wejściu przed sądem wypracować większe alimenty i podział kasy. Cwana bestia. Szkoda mi ich. Po prostu żałosne.

 • j-ugo

  Oceniono 31 razy 29

  Małżeństwo Piotra i Justyny rozpadło się.
  Co czwarte małżeństwo wg. statystki rozpada się. Ale Justyna zaczęła robić wpisy. Po co?
  Kulturalna kobieta nie zrobiłaby tego. Piotr zbudował dom i wyprowadził się z niego.
  Panie Piotrze jestem z Tobą!

 • Gość: koks

  Oceniono 34 razy 26

  ale po co mamy komentować? SKORO proszą o uszanowanie to zróbmy " to", sprawy rodzinne każdy ma , więc nic nam do tego.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX