Duda kibicuje sportowcom na Igrzyskach Olimpijskich. Spójrzcie na te miny! Ale i tak furorę zrobiła marynarka prezydenta

Andrzej Duda i Agata Duda polecieli do Korei Południowej kibicować polskim sportowcom. Mamy zdjęcia z tego wydarzenia. Spójrzcie tylko na te emocje na ich twarzach!

Andrzej Duda znany jest ze swojego zamiłowania do białego szaleństwa. Już wiele razy mogliśmy go podziwiać, szusującego z uśmiechem na nartach. Prezydenta Polski nie mogło więc zabraknąć na piątkowej, uroczystej ceremonii otwarcia zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu. Towarzyszyła mu małżonka, Agata Duda.

Para prezydencka została w Korei Południowej, żeby móc kibicować w sobotę polskim skoczkom narciarskim podczas indywidualnego konkursu na skoczni normalnej. Mamy zdjęcia z tego wydarzenia. Spójrzcie tylko na te uśmiechnięte i rozemocjonowane twarze pary prezydenckiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Andrzej Duda w niedawnej rozmowie z portalem "Sportowe fakty" wyznał, że pobyt na Igrzyskach Olimpijskich jest dla niego wyjątkowym wydarzeniem.

Pierwszy raz jestem na igrzyskach i mogłem na własne oczy zobaczyć ceremonię otwarcia. Miałem też okazję odwiedzić wioskę olimpijską i naszych zawodników. To bez wątpienia wspaniałe i wielkie wydarzenie - wyznał w rozmowie prezydent Polski.

Andrzej Duda i jego oryginalna marynarka

Wiele osób zwróciło uwagę przede wszystkim na marynarkę Andrzeja Dudy i jej oryginalne zdobienia. Prezydent pojawił się w niej podczas spotkania z polskimi sportowcami w wiosce olimpijskiej.

Pod postem Kancelarii Prezydenta na Twitterze, na którym możemy zobaczyć Andrzeja Dudę w oryginalnej marynarce, pojawiły się liczne komentarze osób, którym stylizacja głowy państwa bardzo przypadła do gustu.

Szałowe ubranie. Zazdroszczę szczerze.
Panie prezydencie, co to za kurtka? Pytam z ciekawości.
Nasz prezydent w gustownym patriotycznym płaszczyku, oboje z panią prezydentową zadają szyku, zresztą jak zawsze.
Pan prezydent pięknie reprezentuje polską kulturę! Brawo!

AG

Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Więcej o: