Jak Sławomir poznał swoją żonę? "Zaczął do mnie mówić po hiszpańsku". To historia jak z filmu!

Sławomir Zapała i jego żona, Magda, to jedno z najbardziej dobranych małżeństw w polskim show-biznesie. Jak się poznali? Ta historia jest wyjątkowo urocza.

Sławomir Zapała i jego hit "Miłość w Zakopanem" szturmem wdarł się do polskiego show-biznesu i podbił serca milionów Polaków. Co ciekawe, podczas koncertów piosenkarzowi zawsze towarzyszy żona, Magda (zwana Kajrą). Małżeństwo poznało się 6 lat temu w jednym z barów w Stanach Zjednoczonych, kiedy to muzyk pracował przy zrywce azbestu. Ona była wówczas kelnerką.

Pracowałam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku. W odpowiedzi zaproponowałam mu ruskie pierogi! Wtedy zorientował się, że jestem z Polski - mówi Magdalena.

Muzyk przyznaje, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Kobieta tak spodobała się Zapale, że zostawił jej napiwek w wysokości swojego tygodniowego wynagrodzenia. Do Polski wrócili już jako para. 

Razem wychowują 2-letniego syna, Kordiana i jak sami przyznają, dziś są szczęśliwi jak nigdy wcześniej. Planują już powiększenie rodziny. 

Na jednym dziecku nie skończymy - zakomunikował ostatnio Sławomir Zapała.

Trzymamy się Zapały

W ich życiu nie zawsze było kolorowo. Sławomir jest z wykształcenia aktorem, jednak nie wiodło mu się w tym zawodzie najlepiej. Grywał epizodyczne lub drugoplanowe role. Szczęście uśmiechnęło się do pary dopiero, gdy obydwoje spróbowali swoich sił w muzyce. W 2015 roku założyli zespół Trzymamy się Zapały.

Oboje nie ukrywają, że kochają to, co robią. Cieszą się, że udało im się zaistnieć i to ze specyficzną twórczością, muzyką rock-polo. Jak donosi tygodnik "Rewia", po spektakularnym sukcesie poprawiła się także ich sytuacja finansowa.

Sławek i Magda obecnie bardzo dużo koncertują. Goszczą ich nie tylko małe miejscowości, ale także duże miasta. Dzięki temu wreszcie poczuli finansową stabilność i mogą zrealizować marzenie o budowie domu w rodzinnych stronach artysty, w powiecie limanowskim - zdradziła w rozmowie z "Rewią" znajoma pary.

Trzymamy kciuki za przyszłość!

MM

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (20)
Sławomir swoją żonę Magdę poznał w Ameryce. "Zaczął do mnie mówić po hiszpańsku". To historia jak z filmu!
Zaloguj się
 • popijajac_piwo

  Oceniono 10 razy 10

  Uczciwość dziennikarska nakazywałaby dodać, że to artykuł sponsorowany...

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 9

  A ileż można o tym Sławomirze, zlitujcie się!

 • silva49

  Oceniono 10 razy 8

  BRAVO dla dziennikarza ta historia to wkrętka ale widzę że gimbazy z wyborczej łykają wszystko

 • kimdongun

  Oceniono 8 razy 6

  W ciemnej jaskini żył straszny ogromny pająk morderca. Założyli się Bruce Lee, Chuck Norris i Sławomir komu się uda wykurzyć pająka z jaskini. Pierwszy wszedł do jaskini Bruce Lee. Słychać było walkę, ryk i krzyki. Po chwili wylatuje Bruce Lee bez jednej ręki i krzyczy: O, cholera, co za pająk! Potem wchodzi Chuck Norris i po chwili wylatije bez jednej nogi i też krzyczy: Co za potwór! Na końcu wchodzi do jaskinj Sławomir Zapała. Po chwili wyskakuje potworny pająk i krzyczy: O, cholera! Co za wieśniak!

 • Gość: VV

  Oceniono 5 razy 5

  PRZECIEŻ TA JEGO ŻONA KOMPLETNIE NIE POTRAFI ŚPIEWAC !! WYJE COŚ TAM PRZY NIM CO JAKIS CZAS TEGO SIE NIE DA SŁUCHAĆ!!!!!!!!

 • Gość: Oko

  Oceniono 11 razy 5

  Wiocha, taniocha!!!!!

 • Gość: alik_rozpruwacz_

  Oceniono 5 razy 5

  Specjalnie dla żony podaję sposób przygotowania tradycyjnego polskiego bigosu.
  Po hiszpańsku. Składniki znane.

  Presioné el repollo de chucrut, lo corté y lo arrojé a una olla más grande. Vertí agua (aproximadamente 1,5 litros), repollo blanco rallado y lo agregué al chucrut. Peiné cebollas, corté en salchichas de media rodaja, corté en rodajas y freí con dos cucharadas de manteca de cerdo, luego las eché en una olla de chucrut. Corté el omóplato y la carne de vaca en pedazos más pequeños y también lo freí con dos cucharadas de manteca de cerdo y lo agregué al repollo. Tocino ahumado cortado en rodajas y arrojado en un bigos. Pelaba manzanas, las cortaba en cuartos, pelaba los tomates, los pelaba en cuartos y los ponía en un bigos. Agregué hojas de laurel, pimienta de Jamaica, semillas de enebro, ciruelas secas y pasas.
  Cocinaba todo a fuego lento todo el tiempo.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  Matko bosko, co to za ludzie ci "jedno z najbardziej dobranych małżeństw w polskim show-biznesie".

 • miszka_szyfman

  Oceniono 3 razy 3

  Następny po Zenku pseudogwiazdorzyna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX