Lewandowska ma sporą konkurencję. I do tego bardziej wiarygodną! Żona polskiego piłkarza schudła 18 kg w ciągu 10 miesięcy

Żona Marka Saganowskiego nie należy do grona najpopularniejszych polskich WAGs. Teraz jednak wszystko może się zmienić, a to za sprawą jej spektakularnej metamorfozy. Kamila Saganowska, bo to o niej mowa, postanowiła o sobie przypomnieć i pochwaliła się zdjęciem "przed i po metamorfozie".
Kamila Saganowska w lipcu 2012 roku Kamila Saganowska w lipcu 2012 roku NEWSPIX

Metamorfoza Kamili Saganowskiej

Kamila Saganowska, żona piłkarza Legii, Marka Saganowskiego, dwa lata temu  przeszła ogromną metamorfozę. Moment, w którym zobaczyła jedno swoje niekorzystne zdjęcie zamieszczone w sieci i nieprzychylny komentarz pod nim, jak sama przyznaje, był dla niej tym przełomowym. Nie mogła uwierzyć, że tak bardzo przytyła. 

Kamila Saganowska
Plotek Exclusive/ East News

Załamałam się chwilowo. Naprawdę, pomyślałam: "O Boże, ja tak wyglądam?! Gdzie jest ta wesoła, uśmiechnięta, szczupła dziewczyna?" Bo taka byłam przed ciążami. Na początku był szok, ale z natury jestem ekspresyjną osobą, co w tamtym momencie nie dało się odczuć, bo więcej narzekałam niż się uśmiechałam, z powodu właśnie swojej tuszy. Nie mogłam się pogodzić sama ze sobą. Chciałam schudnąć, a nie wiedziałam jak. Jednak wtedy nastąpił przełomowy moment i to zdjęcie sprowokowało mnie do ostatniej walki o siebie! - mówiła w programie "Atleci".

Kamila Saganowska, Marek w Saganowski w 2004 roku
AKPA

Kamila Saganowska w 2012 roku i obecnie Kamila Saganowska w 2012 roku i obecnie East News/ Facebook.com/Kamila Saganowska

Silna motywacja

Nie załamała się jednak krytyką, tylko zawzięła się i w ciągu zaledwie 10 miesięcy schudła 18 kg. Jej waga początkowa wynosiła 68 kg przy wzroście 154 cm - dziś waży 50 kg, a do tego ma umięśnioną sylwetkę.

Kamila Saganowska w styczniu 2015 roku Kamila Saganowska w styczniu 2015 roku East News
Kamila Saganowska w przeszłości i obecnie Kamila Saganowska w przeszłości i obecnie Newspix / Facebook / Kamila Saganowska

Przepis na sukces

Kamila Saganowska rozmowie z Plotkiem zdradziła niegdyś swój przepis na sukces. Zapytaliśmy ją, jaką stosuje dietę i, czy liczy kalorię, które dziennie spożywa.

Nie stosuję żadnej diety, gdy się odchudzałam sprawdzałam na swoim organizmie, jak reaguje na konkretne posiłki. Dużo czytam na temat odżywiania, podczas szkolenia na trenera personalnego również sporo się dowiedziałam. Jednak największe doświadczenie zdobyłam poprzez pracę nad sobą! Było to 10 długich miesięcy, podczas których zachodziła moja metamorfoza... Miałam czas na obserwacje, testowałam, zmieniałam swoje odżywianie, aż w końcu doszłam do sedna i teraz wiem, co mi najlepiej służy, co jeść, ile jeść, a czego unikać i tego się trzymałam. Dieta to dla mnie sposób odżywiania - mówiła w rozmowie z Plotek.pl.
Kamila Saganowska Kamila Saganowska Instagram / Kamila Saganowska

Autentyczność jest w cenie

Saganowska dzięki swojej spektakularnej przemianie jest dla ludzi przede wszystkim bardziej autentyczna. Anna Lewandowska czy też Ewa Chodakowska mają piękne ciała, ale - jak same przyznają - nigdy nie miały problemów z wagą.

Żona Saganowskiego natomiast dokonała "cudu" i pokazała, że taka przemiana rzeczywiście jest możliwa. Jak myślicie, ma szansę dołączyć do teamu najpopularniejszych polskich trenerek?

Kamila Saganowska
Plotek Exclusive/ Facebook.com/Kamila Saganowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.