Kazimierz Marcinkiewicz przyłapany z tajemniczą kobietą. Jest od niego młodsza

Kazimierz Marcinkiewicz ma nową sympatię. Zostali przyłapani w drodze do restauracji.

Kazimierz Marcinkiewicz próbuje ułożyć sobie życie uczuciowe po rozstaniu z żoną, Isabel. Były premier znalazł nową miłość, która wydaje się być od niego młodsza. Paparazzi przyłapali ich, gdy zmierzali do modnej restauracji. Jego mina świadczy, że nie był zadowolony, że sfotografowano go z nową partnerką.

Jak na razie nie wiadomo nic o nowej sympatii "Kaza", jak nazywała go pieszczotliwie była żona, kiedy jeszcze żyli w dobrych stosunkach. Bo te teraz nie należą do najlepszych. Na łamach prasy piorą brudy i kłócą się o pieniądze.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Oskarżenia Isabel

Isabel jeszcze pod koniec ubiegłego roku zarzuciła byłemu mężowi, że nie płaci jej regularnie alimentów. Kazimierz Marcinkiewicz wydał wtedy oświadczenie, że od 2010 roku kobieta jest na jego utrzymaniu.

Oświadczam, że Iza Olchowicz jest od 2010 roku na moim wyłącznym utrzymaniu, choć nie żyjemy już wspólnie od ponad 4 lat. W tym roku otrzymała już ode mnie 35.000 złotych - napisał Marcinkiewicz na Facebooku.

Jak widać, Kazimierz Marcinkiewicz chce zamknąć przeszłość i rozpocząć nowy etap. Wszystko wskazuje na to, że nauczony doświadczeniem, tym razem nie wpuści do swojego życia prywatnego mediów. 

Życzymy powodzenia!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.