Płacząca uczestniczka "Jakiej to melodii" znów komentuje swój występ. "To był impuls"

"Jaka to melodia". W ostatnim finale roku uczestniczka z płaczem wybiegła ze studia. Teraz kobieta skomentowała tę nietypową sytuację na swoim Instagramie.

"Jaka to melodia". W finale roku programu doszło do sytuacji, o której rozpisywało się większość portali rozrywkowych w Polsce. Jedna z uczestniczek, pani Kinga, która jest już znana widzom show, próbowała odgadnąć utwór po jednej nutce. Niestety, ale nie udało się. Emocje wzięły górę i finalistka z płaczem uciekła ze studia.

Pani Kinga w rozmowie z nami skomentowała już tę sytuację, a teraz postanowiła wydać w tej sprawie specjalne oświadczenie na Instagramie. Uczestniczka żałuje swojego zachowania podczas finału. Przyznaje, że był to impuls.

Dziękuję za wszystkie miłe wiadomości prywatne, za ciepłe słowa oraz wyrazy zrozumienia, wsparcia oraz podziwu za dojście i grę w finale roku. Warto dostać nawet tysiące hejtów, jeśli przy tym dostaje się setki mega miłych i podnoszących na duchu wiadomości. Nawet nie wiedziałam, że tyle osób mi kibicowało bądź też przeżywało to, co się stało - zaczęła Kinga Jurzec.
Szczerze przepraszam wszystkich zniesmaczonych moim zachowaniem w programie "Jaka to melodia". Zdaje sobie sprawę, że takie zachowanie jak ucieczka nie powinno mieć miejsca. Żałuję, ale czasu nie cofnę, to był impuls - dodała.

Zaskakujący zwrot akcji możecie zobaczyć tutaj:

 

MM

Więcej o:
Komentarze (17)
"Jaka to melodia". Płacząca uczestniczka znów komentuje swój występ. "To był impuls"
Zaloguj się
 • Gość: alik_rozpruwacz_

  Oceniono 13 razy 11

  Co na to Anna Lewandowska?

 • kzlis

  Oceniono 7 razy 5

  dajcie już spokój ludzie różnie reagują na stres przynajmniej okazała jakieś emocje a aktualnie to rzadkość

 • Oceniono 3 razy 3

  Dziewczyna pękła pod wpływem stresu - nic wielkiego. Ale głupie media musiały to rozdmuchać począwszy od montażysty teleturnieju, który kłopotliwą sytuację mógł odpowiednio wyciąć - z odpowiednim taktownym komentarzem prowadzącego. Co za czasy! Zgniła moralność...

 • timo862

  Oceniono 11 razy 3

  Ojjj, coś czuję parcie na szkło i dobrą aktoreczkę. Tak się teraz robi sławę moi mili, a gazeta i jakieś "plotki" przyklaskują. No ale co się dziwić, skoro materiał pisze jakaś 22-latka na stażu.

 • Gość: Popoppotega

  Oceniono 12 razy 2

  Nornalny czlowiek, normalne emocje, kazdy reaguje na swoj sposob. NIE MA SIE CZEGO WSTYDZIC! GLOWA DO GORY!

 • Marcin Hetmański

  Oceniono 1 raz 1

  Jakoś nikt nie robi historii z płaczących dorosłych mężczyzn - piłkarzy, po przegranym ważnym meczu. Ona tak samo przegrała coś, co było dla niej ważne. Miała prawo do emocji.

 • marcin5050

  Oceniono 1 raz 1

  no i co wielkiego? że się rozpłakała i uciekła? ot, nastrój chwili...dla tych po drugiej stronie ekranu to rozrywka, dla uczestnika półfinału- na pewno jakieś emocje.A teraz racjonalnie odpowiada... sama Gazeta lansuje momenty, których się nie da odzobaczyć

 • remo29

  Oceniono 1 raz 1

  Dajcie spokój tej pannie, a i mnie przy okazji. Ile dni będziecie wałkować kompletnie nieistotny temat zupełnie przypadkowej osoby?

 • Gość: Didi

  Oceniono 9 razy 1

  Zdarza się normalna reakcja. Zycze wszystkiego dobrego i wielu sukcesów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX