Według "Super Expressu" Anna Głogowska kupowała narkotyki. Jest jej komentarz: Tracę pracę, będę walczyła o dobre imię

"Super Express" podał, że Anna Głogowska była klientką zatrzymanego jakiś czas temu dilera narkotyków, Cezarego P. Tancerka komentuje to.

W aferze związanej z "dilerem gwiazd", czyli dostarczającym celebrytom narkotyki Cezarym P., padają kolejne nazwiska. Piątkowy "Super Express" poinformował, że jego klientami mieli być m. in. Anna Głogowska i Piotr Gąsowski.

Z Piotrem Gąsowskim nie udało się nam skontaktować (ma wyłączony telefon), natomiast Anna Głogowska zamieniła z nami dosłownie kilka zdań mówiąc, że jeszcze nic nie wie o publikacji tabloidu.

Potem jednak zdecydowała się na komentarz dla serwisu WP.pl.

Złożyłam bardzo obszerne wyjaśnienia w prokuraturze na temat znajomości z tym panem i nie ma podstaw do prowadzenia wobec mnie żadnego postępowania, nie dostałam wezwania na żadną rozprawę sądową, nawet w charakterze świadka. Nie wiem więc, jakim prawem "Super Express" publikuje moje zdjęcie w tym kontekście, nie stawiając nawet żadnego znaku zapytania. Nie wiem, skąd wzięli te informacje, kto miałby im je udostępnić - powiedziała.

Anna Głogowska i Piotr GąsowskiAnna Głogowska i Piotr Gąsowski Screen z Super Express

Chociaż sprawa ma zaledwie kilkanaście godzin, już zdążyła położyć się cieniem na życiu zawodowym i prywatnym Głogowskiej. Dlatego zapowiada walkę o odzyskanie dobrego imienia.

Ta sprawa uderza nie tylko we mnie, ale też w moją rodzinę i przyjaciół. To jest już sprawa karna. Tego się nie da odwrócić, ja już tracę pracę i szacunek, liczę tylko na mojego dobrego prawnika, że pomoże mi oczyścić moje nazwisko. Bardzo liczę się z opinią publiczną i bardzo ją szanuję. Dlatego też jest mi przykro, że jestem stawiana w takim kontekście. Najgorsza w tej sytuacji jest bezradność. Nikt z prasy do mnie nie zadzwonił, nie sprawdził, nie zapytał, co mam do powiedzenia. Jestem pewna, że prokuratura nie ujawnia takich informacji. A nawet jeśli podano, że jestem w jakiś sposób związana z tą osobą, dlaczego nikt nie zapytał mnie o to, czy składałam już wyjaśnienia w tej sprawie.
Na pewno się nie poddam i będę walczyła o dobre imię. Na początku się załamałam, ale na szczęście mam przy sobie przyjaciół i prawnika, którzy mówią, żebym się nie załamywała, żebym nie rezygnowała z życia publicznego, nie chowała, bo nie zrobiłam nic złego - mówiła Głogowska w rozmowie z serwisem.

JZ

Więcej o:
Komentarze (130)
Super Express: Anna Głogowska kupowała narkotyki. Tancerka komentuje: Załamałam się, ale będę walczyła
Zaloguj się
 • zdzirson

  Oceniono 251 razy 177

  Mam dylemat. Bo z jednej strony nic nam do tego, czy ktoś pije, wali sobie w żyłę czy łyka dopalacze - ich życie, ich zdrowie. Ale jest druga strona medalu. Każdego dnia celebryci podają nam tęczową papkę o tym, jak żyć zdrowo, kolorowo, intensywnie, radośnie, jak to ciężką pracą, samodyscypliną, dietami, zdrowymi nawykami osiągać sukcesy. Pakują w niemałe kompleksy np masę kobiet, które naprawdę sądzą, że coś z nimi nie tak, skoro nie ogarniają na raz pracy zawodowej, treningów kardio, 4godzinnych spacerów z dzieckiem, na których czytają Leśmiana mając jednocześnie w tyłku kij od mopa, bo przecież chatę na błysk też trzeba zrobić. I oto okazuje się, że ta banieczka mydlana pęka i to z jakim hukiem. Że te wszystkie gwiazdy i gwiazdeczki, które tak ochoczo pouczają masy jak żyć szczęśliwie i prawdziwie, jak budować swój piękny i pełen magii świat, aż po same uszy są obsypane nie brokatem szczęścia, ale białym, nietanim proszkiem, który wywalił na wierzch całe to zakłamanie i iluzję, w jakiej żyją. I jakoś mi tak dziwnie nie żal.

 • Gość: wildschwein

  Oceniono 135 razy 91

  A nie mogła normalnie chlać, jak przedstawicielka zdrowej, polskiej, katolickiej tkanki społeczeństwa?

 • Gość: barbra

  Oceniono 71 razy 59

  dla pani Ani gorsze od narkotyków jest to, że związała się z Gąsowskim

 • Gość: wildschwein

  Oceniono 64 razy 44

  Pamiętam, jak po śmierci Whitney Houston padły oskarżenia, że się zaćpała i oczywiście spadła na ś.p. piosenkarkę fala hejtu i niesprawiedliwych ocen bo jak się później okazało ona się zwyczajnie zachlała :)

 • Gość: krisowy

  Oceniono 56 razy 40

  Po co te kombinację, wystarczy powiedzieć, nigdy nie nabywałam narkotyków od Czarka P. Czemu tego nie powie? Krótko i na temat? Straszyć sądami? SE już zadbał o swoje bezpieczeństwo.

 • rozal1971

  Oceniono 65 razy 33

  Co za bełkot ze strony tej Pani. Przyjmowanie kokainy nie jest przestępstwem i to jest fakt. Natomiast to, że sprawa pogroszy jej wizerunek - no pogorszy bo branie twardych narkotyków nie jest mile widziane przez opinię publiczną. Może warto było się nad tym zastanowić przed, a nie po...

 • bartek.london

  Oceniono 56 razy 32

  Policja mowi ze ma bilingi i podsluchane rozmowy jak przynajmniej 30 razy zamawiala towar a ona bedzie mowic ze to nieprawda:) "Jak cie zlapia za reke to mow ze nie twoja reka:) Nigdy sie nie przyznawaj."

 • nie_mam_facebooka

  Oceniono 33 razy 29

  Sam się świństw nie tykam, ale dorośli ludzie mogą sobie ćpać, pić czy co tam sobie chcą. Byle się innym krzywda nie działa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX