Druga rozprawa dilera gwiazd. Padły nazwiska kolejnych celebrytów: Nie znam żadnego Mongoła Bilguuna A.

W poniedziałek odbyła się rozprawa dilera gwiazd, Cezarego P. Jak podaje "Fakt", padły kolejne nazwiska osób, które mogły kupować u niego narkotyki.

Podczas poniedziałkowej rozprawy dilera gwiazd, Cezarego P., pojawiły się kolejne nazwiska celebrytów, którzy prawdopodobnie kupowali u niego narkotyki. Są to dwie osoby związane z show "Taniec z gwiazdami" i komik pojawiający się w programie "Szymon Majewski Show". Chodzi o tancerzy Rafała M. i Annę G. oraz showmana Bilguuna A. Diler podczas przesłuchań miał wypierać się kontaktów z nimi.

Nie znam żadnego Mongoła Bilguuna A. Znam Annę G.. Pytałem ją o lekcje tańca dla wnuczki. Nie znam żadnego Rafała M. Co do narkotyków u mnie znalezionych, to one są na moje własne potrzeby. Jak mam bóle, to zjadam 3 gramy w odstępie pół godziny – miał zapewniać prokuratora prowadzącego śledztwo Cezary P.

Jak podaje "Fakt", diler twierdził też, że na salony dostarczał tylko alkohol. Jednak jego słowom miał przeczyć były menedżer Dody, Jakub M. Jego zdaniem Cezary P. regularnie dostarczał narkotyki byłemu mężowi Edyty Górniak, Dariuszowi K. oraz byłemu asystentowi Justyny Steczkowskiej, Olivierowi H. Jednak pojawiły się nowe fakty w tej sprawie. Jakub Majoch przesłał do naszej redakcji oświadczenie o treści:

W odniesieniu do nieprawdziwych informacji publikowanych w mediach chciałbym oświadczyć, iż nigdy nie wypierałem się znajomości z Cezarym P. Poznałem go kilka lat temu podczas jednej z imprez. Polubiliśmy się i od tamtego czasu kontynuowaliśmy naszą znajomość. Wiele razy zdarzało się nam spędzać wspólnie czas. Nie mam wiedzy odnośnie tego, komu Cezary P. miał rzekomo sprzedawać narkotyki. Kategorycznie chciałbym zaprzeczyć tym informacjom. Wiem jedynie w jaki sposób spędzaliśmy czas, kiedy się spotykaliśmy. W dniu dzisiejszym podczas rozprawy w Sądzie Rejonowym Warszawa Praga Północ nie przyznałem się do zarzutu przekazania numeru Cezarego P. dwójce moich przyjaciół. Odmówiłem także składania zeznań w sprawie - napisał.

Cezarego P. podczas przesłuchań miała obciążyć także żona, która wyznała, że jej mąż od ok. 7 lat handluje narkotykami. Jak podaje "Fakt", podczas poniedziałkowej rozprawy odmówiła składania zeznań.

Przypomnijmy, że podczas poprzedniej rozprawy padły pierwsze nazwiska celebrytów z listy ponad 200 klientów. Narkotyki od Cezarego P. miała kupować też dziennikarka TTV, Paulina M., która dostała numer od dilera od byłej menedżerki piosenkarza Madoxa, Beaty E.

AW

Więcej o:
Komentarze (80)
Odbyła się kolejna rozprawa dilera gwiazd. Padły kolejne nazwiska celebrytów
Zaloguj się
 • Harald Wessling

  Oceniono 99 razy 77

  Przecież to jakiś nonsens. Jakie znaczenie ma kto od niego kupował? Czy policja, prokuratura i sąd nie powinny raczej dociekać SKĄD diler brał towar, gdzie on sam się zaopatrywał, dla kogo pracował?

 • Gość: dede

  Oceniono 39 razy 37

  Oczywiście podają tylko nazwiska "płotek", które słabszą pozycję w branży. Prostytutki ze świecznika są chronione, na przykład przez teścia z pierwszej dziesiątki najbogatszych Polaków...

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 35 razy 31

  No i co im zrobią? Mąż Górniakowej naćpał się, potem wsiadł za kierownicę i zabił kobietę na przejściu? No i co? I nic. Bawi sie teraz na wolnosci.

 • swientyjacenty

  Oceniono 47 razy 29

  Ale magiel! I co z tego wynika? Jedni piją, inni palą. jeszcze inni biorą. Wszystko to nałogi jeśli popada się w uzależnienie. Ale wóda i papierochy są cacy bo państwo czerpie z ich sprzedaży olbrzymie korzyści.

 • kamill2001

  Oceniono 37 razy 27

  Zalegalizować i dać ludziom spokój, jeśli nikogo nie zaczepiali, nikogo nie okradli, to niech sobie robią ze swoim życiem co chcą. Niech państwo zajmie się poważniejszymi problemami niż to czy ktoś coś sobie pali, pije czy wciąga, bo idą na to miliardy, a pożytku z zatrzymywania takich ludzi nie ma żadnego.

 • kingstonny

  Oceniono 28 razy 22

  W odpowiedzi na moje posty o praktyce ukrywania danych wszelkiego typu przestepcow w Polsce ktos napisal tak:
  W NORMALNYM KRAJU ZE ZLAPANEGO PRZESTEPCY ZRYWA SIE KAPTUR, W POLSCE ZAS SIE MU KAPTUR ZAKLADA.

  Nic dodac nic ujac.

 • aria-pura

  Oceniono 18 razy 18

  Bilguun A. to kolejne po Sławomirze W., synu prezydenta, Mirosławie H., synu pierwszego polskiego kosmonauty, i Bronisławie C. znanym z roli porucznika Borewicza osiągnięcie polskiego (dobrego) dziennikarstwa w dziedzinie ochrony danych osobowych.

 • sselrats

  Oceniono 19 razy 15

  Dlaczego to jest diler a nie handlarz?

 • Gość: LALA

  Oceniono 26 razy 14

  No nie mówcie, że ta piosenkarka, której nikt nie podejrzewa o zażywanie narkotyków, to JUSIA!!???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX