Kevin Spacey ocenzurowany w zwiastunie filmu na TVN-ie. Czarny pasek na oczach to nie wszystko. W sieci zawrzało

Stacja TVN wyemitowała wczoraj zwiastun filmu "Szefowie Wrogowie", w którym występuje Kevin Spacey. Aktora ukazano z czarnym paskiem na oczach, a także ocenzurowano jego nazwisko.

TVN w wyemitowanym wczoraj zwiastunie filmu "Szefowie wrogowie" zdecydował się w ocenzurować wizerunek Kevina Spaceya w sposób, w jaki cenzuruje się wizerunek przestępców. Aktor nie tylko miał na oczach czarny pasek. Oprócz tego "wypikano" też jego nazwisko i podpisano go "Kevin S.".

Internauci bardzo szybko wyłapali dość dziwny zwiastun i w mediach społecznościowych zaroiło się od niezbyt pochlebnych komentarzy.

Widzowie nie dowierzają, że stacja zdecydowała się na taki sposób ukazania aktora. Zapowiedź filmu bardzo ich rozbawiła. 

komentarze internautówkomentarze internautów screen/Twitter/quelavie

komentarze internautówkomentarze internautów screen/Twitter/psychospaghetti

komentarze internautówkomentarze internautów screen/Twitter/CyfrowyKruk

Próbowaliśmy skontaktować się ze stacją TVN, aby dowiedzieć się, skąd decyzja o takim sposobie przedstawienia aktora. Na razie niestety nie dostaliśmy odpowiedzi. 

Przypomnijmy, że Kevin Spacey przez oskarżenia o molestowanie seksualne stracił możliwość dalszej pracy na planie serialu "House of Cards". Również produkcja filmu "Wszystkie pieniądze świata" zdecydowała, że nagra wszystkie sceny z udziałem aktora od nowa. Aktor początkowo usłyszał zarzuty od Anthony'ego Rappa, później zaczęły pojawiać się kolejne oskarżenia od członków obsady "House of Cards", a także od anonimowego mężczyzny

MT