Kevin Spacey ocenzurowany w zwiastunie filmu na TVN-ie. Czarny pasek na oczach to nie wszystko. W sieci zawrzało

Stacja TVN wyemitowała wczoraj zwiastun filmu "Szefowie Wrogowie", w którym występuje Kevin Spacey. Aktora ukazano z czarnym paskiem na oczach, a także ocenzurowano jego nazwisko.

TVN w wyemitowanym wczoraj zwiastunie filmu "Szefowie wrogowie" zdecydował się w ocenzurować wizerunek Kevina Spaceya w sposób, w jaki cenzuruje się wizerunek przestępców. Aktor nie tylko miał na oczach czarny pasek. Oprócz tego "wypikano" też jego nazwisko i podpisano go "Kevin S.".

Internauci bardzo szybko wyłapali dość dziwny zwiastun i w mediach społecznościowych zaroiło się od niezbyt pochlebnych komentarzy.

Widzowie nie dowierzają, że stacja zdecydowała się na taki sposób ukazania aktora. Zapowiedź filmu bardzo ich rozbawiła. 

komentarze internautówkomentarze internautów screen/Twitter/quelavie

komentarze internautówkomentarze internautów screen/Twitter/psychospaghetti

komentarze internautówkomentarze internautów screen/Twitter/CyfrowyKruk

Próbowaliśmy skontaktować się ze stacją TVN, aby dowiedzieć się, skąd decyzja o takim sposobie przedstawienia aktora. Na razie niestety nie dostaliśmy odpowiedzi. 

Przypomnijmy, że Kevin Spacey przez oskarżenia o molestowanie seksualne stracił możliwość dalszej pracy na planie serialu "House of Cards". Również produkcja filmu "Wszystkie pieniądze świata" zdecydowała, że nagra wszystkie sceny z udziałem aktora od nowa. Aktor początkowo usłyszał zarzuty od Anthony'ego Rappa, później zaczęły pojawiać się kolejne oskarżenia od członków obsady "House of Cards", a także od anonimowego mężczyzny

MT

Więcej o:
Komentarze (100)
Kevin Spacey ocenzurowany w zwiastunie filmu na TVN-ie. Czarny pasek na oczach to nie wszystko
Zaloguj się
 • kriskris22

  Oceniono 99 razy 83

  Czy Polańskiemu też będą czarny pasek nakładać? Przypomnę różnicę - Polański skazany i uznany za winnego, Spacey póki co oskarżony / pomówiony.

 • xouveyer11

  Oceniono 55 razy 51

  Niech TVN pochwali się nazwiskiem tego idioty (lub idiotki), który podjął tak głupią decyzję! Aż mi się wierzyć nie chce... Kiedyś mówiło się, że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 51 razy 47

  Komuś na Wiertniczej nieźle odwaliło. Czy podczas emisji Kevin także będzie miał pasek lub wypikselowaną twarz?

 • maaac

  Oceniono 39 razy 35

  Jeżeli to był "głupi żart" to mi się podobał. Świetna kpina z obłudy środowiska filmowego, które "nagle" odkryło "gwałty" czy też "karierę przez seks".
  Jeżeli to na poważnie - wyrazy współczucia dla zidiocenia - zwłaszcza że aktora NIE dotyczy polskie prawo.

 • Gość: miszcz

  Oceniono 20 razy 18

  prawnik aktora powinien sie tym zająć, cymbałom z TVN zrzedłyby miny.

 • slimmarek

  Oceniono 22 razy 18

  Po odejściu Miecugowa w TVN zostali już sami kretyni! A tak swoją drogą dawniej nazywało się to podrywanie teraz molestowanie

 • Gość: żenada

  Oceniono 20 razy 16

  I zrobił to TVN, który latami przymykał oczy na molestowanie ze strony pana Durczoka. Żenada.

 • vonkris

  Oceniono 19 razy 13

  w TVN-ie roi się się od "polityczniepoprawnych" idiotek i idiotów, szczególnie ostatnimi laty notują szybki przyrost bo miejsc do pracy dla tego towarzystwa poza TVN zdecydowanie ubywa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX