Kolejny mężczyzna oskarża Spaceya o molestowanie. "To było traumatyczne"

Kolejny mężczyzna twierdzi, że jako nastolatek był wykorzystywany przez Kevina Spaceya.

Kevin Spacey ponownie został oskarżony o to, że wykorzystał nastolatka. Mężczyzna, który chce pozostać anonimowy, w BBC opowiedział o tym, że obudził się z leżącym obok niego aktorem. W 1980 roku Spacey miał mu rzekomo zaproponować spędzenie wspólnego weekendu w Nowym Jorku. Zgodził się. W nocy aktor nalegał, by spali w jednym łóżku, ale wobec odmowy ostatecznie położył się na sofie. Gdy jednak chłopak rano się obudził, Spacey miał leżeć z głową na jego brzuchu i go obejmować.

Mężczyzna przedstawiający się jako John jednocześnie nie sądzi, by doszło do aktu seksualnego.

Był w bieliźnie, ja w ubraniu.

Mimo to dodaje:

Czułem się niekomfortowo, to było traumatyczne.

Kevin SpaceyKevin Spacey prod. Media Rights Capital, Panic Pictures, 2013-trwa

Burza wokół aktora została rozpętana przez wyznanie aktora musicalowego, Anthony'ego Rappa. Spacey miał podejść do 14-latka oglądającego telewizję w sypialni, a następnie położył chłopca na łóżku i położył się na nim. Przeprosił za swoje zachowanie, którego, jak twierdzi nie pamięta. Później dodał, że jest osobą homoseksualną.

Po tym oskarżeniu pojawiły się kolejne. Amerykański filmowiec, Tony Montana, w rozmowie z plotkarskim portalem Radar Online wyznał, że w 2003 roku Spacey złapał go za krocze w barze w Los Angeles.

Kevin SpaceyKevin Spacey Kevin Spacey

Za to meksykański aktor, Roberto Cavazos, wyznał, że aktor z USA "polował na młodych aktorów", kiedy Spacey rządził w The Old Vic. Spacey miał także rozebrać się przed Danielem Bealem, który opowiedział o całej sytuacji na łamach "The Sun".

Jest wielki, prawda? - miał ponoć powiedzieć aktor.

Ważne w tej sprawie jest także wyznanie starszego brata aktora, Randalla Fowlera, który twierdzi, że on i jego brat byli gwałceni przez ojca. W wywiadzie dla gazety "Daily Mail" szczegółowo opowiedział o czynie, którego dopuścił się ojciec. 

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (98)
Kevin Spacey po raz kolejny oskarżony: To było traumatyczne
Zaloguj się
 • Gość: oulanka

  Oceniono 140 razy 116

  to jest już lekko żenujące. Facet decyduje się spędzić z innym weekend, a po latach przypomniało mu się że to była trauma.........

 • popijajac_piwo

  Oceniono 89 razy 81

  Muszę sprawdzić czy któryś z moich starych kumpli z którymi woziłem się na rozmaite wyjazdy i po pijaku leżało się pokotem w namiocie albo na podłodze schroniska nie zrobił jakiejś grubszej kariery, może da się coś wydoić...

 • Gość: Mark Spencer

  Oceniono 37 razy 29

  W latach 90 też byłem molestowany przez Kevina. Wyszedł naprzeciw mnie w kąpielówkach i powiedział "fajne, prawda?". To było żenujące i traumatyczne. Chcę, żeby o mnie wspomniano.

 • aa1000

  Oceniono 21 razy 17

  KK odetchnął z ulgą.
  Wreszcie media zajmą się inną korporacją.
  A od czasów filmu niemego mogło się wiele zdarzyć.

 • Gość: Artemizja

  Oceniono 54 razy 14

  Do ludzi mówiących "o, po latach sobie przypomniał". Wiecie, że większość gwałtów czy napastowań nie jest zgłaszana nawet w tym "normalnym", nieholywoodzkim świecie? Że ofiara bardzo boi się tego, że nikt jej nie uwierzy, że wszyscy zwalą winę na nią, czasami nawet wierzy, że jest sama sobie winna itd. Dodatkowo niektórym łatwiej myśleć o sobie "nie jestem ofiarą molestowania, po prostu ktoś zachował się chamsko, mąż mnie nie zgwałcił po prostu chciał seksu i to jest w małzeństwie okej", bo wciąż w tym naszym super białym amerykańsko-europejskim świecie to jednak bycie ofiarą jest poniżające i upokarzające, a nie bycie sprawcą. Wobec wszystkich odczuć, czasami sprzecznych wobec siebie łatwiej udawać, ze nic się nie stało niż dostać łatkę "to ta zgwałcona".

  A gdy po jakimś czasie nawet jak już nabiera odwagi, gdy dojrzewa i jest w stanie racjonalnie ocenić to co ją/go spotkało to i tak łatwiej to zrobić przy okazji jakiegoś bodźca wyzwalającego niż tak ni stąd ni zowąd. Dlatego ta akcja #metoo znalazła taki odzew w wielu krajach.

  Przecież taki schemat działania ofiary powtarza się wszędzie - dziecko bite w szkole też o tym nie trąbi na prawo i lewo, kobieta poniżana przez męża czesto po latach dopiero znajduje siłę by odejść itd. Ale nie, na pewno wszyscy kłamią i wymyślają...

 • djarev

  Oceniono 13 razy 11

  20 lat temu byłem molestowany przez nauczyciela wf-u. Stanął naprzeciwko mnie w kąpielówkach. Dodam, że było to podczas zajęć na basenie.

 • Gość: gosc. fan.

  Oceniono 15 razy 11

  W dupie ich mam. Teraz wylewają swoje zale bo wszyscy to robią. Aż mi się śmiać chce z tych nagłówków "kolejna osoba oskarża kogoś o molestowanie" nawet jak ktoś chciał żeby to przycichło bo zgłosili np jakiemuś dyrektorowi czy coś. Z tym się idzie na policję a nie do ludzi którzy zarabiają że mają takiego aktora przy produkcji.

 • banwit

  Oceniono 10 razy 10

  Nie pojawił się jakiś "molestowany" ze średniowiecza? To jakaś moda, czy co?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX