Miss Polski Nastolatek 2017 wybrana! To 15-letnia Klaudia Kucharska z Bielska-Białej. Jest naprawdę PRZEŚLICZNA

15-letnia Klaudia Kucharska została Miss Polski Nastolatek 2017.

W minioną sobotę w Kozienicach odbył się tegoroczny finał konkursu Miss Polski Nastolatek. Zaszczytny tytuł zdobyła 15-letnia Klaudia Kucharska z Bielska-Białej, pokonując w ten sposób 21 pozostałych kandydatek. Koronę przyjęła od dotychczasowej miss, Patrycji Pabis.

Z całego serduszka chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy od samego początku wspierali mnie, pomagali w trudnych chwilach i wierzyli do samego końca – napisała po konkursie na swoim Instagramie Kucharska. 
Tu szczególny ukłon w stronę agencji za danie mi szansy i organizatorom konkursu Miss Polski Nastolatek za tak wielkie wyróżnienie, jakim było przyznanie mi tytułu Miss Polski Nastolatek 2017 - dodała.

Klaudia ma 178 centymetrów wzrostu oraz wymiary idealne, 90-66-90. W tym roku ukończyła gimnazjum. Świadectwem z czerwonym paskiem pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku.

Kucharska, jak właściwie większość nastolatek, jest bardzo aktywna w sieci, a zdjęcia, które zamieszcza na Instagramie naprawdę robią wrażenie! 

SAMI ZOBACZCIE >>>

MM