W minioną sobotę w Kozienicach odbył się tegoroczny finał konkursu Miss Polski Nastolatek. Zaszczytny tytuł zdobyła 15-letnia Klaudia Kucharska z Bielska-Białej, pokonując w ten sposób 21 pozostałych kandydatek. Koronę przyjęła od dotychczasowej miss, Patrycji Pabis.
Z całego serduszka chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy od samego początku wspierali mnie, pomagali w trudnych chwilach i wierzyli do samego końca – napisała po konkursie na swoim Instagramie Kucharska.
Tu szczególny ukłon w stronę agencji za danie mi szansy i organizatorom konkursu Miss Polski Nastolatek za tak wielkie wyróżnienie, jakim było przyznanie mi tytułu Miss Polski Nastolatek 2017 - dodała.
Klaudia ma 178 centymetrów wzrostu oraz wymiary idealne, 90-66-90. W tym roku ukończyła gimnazjum. Świadectwem z czerwonym paskiem pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku.
Kucharska, jak właściwie większość nastolatek, jest bardzo aktywna w sieci, a zdjęcia, które zamieszcza na Instagramie naprawdę robią wrażenie!
MM
Brytyjka weszła do sklepu w Polsce i przeżyła zaskoczenie. "Koszmar"
Donald Tusk pobiera trzy emerytury. Tyle miesięcznie wynoszą jego świadczenia
Jeden gest Nawrockiej wystarczył. Lawina komentarzy po jej spotkaniu z powstańcami
Anna Guzik schudła 15 kg. Wykluczyła z diety tylko trzy produkty
Ekspertka bez litości dla stylizacji Marty Nawrockiej. "Sprawdziłaby się podczas przygotowywania niedzielnego obiadu"
Helena Englert spytana o hejt przed "Tańcem z gwiazdami". Podsumowała to jednym zdaniem
Pawlikowska nie wierzy w badania i nie bierze leków. Lekarze grzmią: Brak kompetencji, zero zahamowań
Zamieszanie wokół "Tańca z gwiazdami". Muzyk z orkiestry grzmi na temat zwolnień
Skolim zabrał głos po wypadku. Ominęło go ważne wydarzenie. "Nie czuję się na siłach"