Justin Timberlake na spacerze z synem. Łatwo nie było. "W pewnej chwili musiał go mocno trzymać". Powód? Zna go każdy rodzic

Justin Timberlake wziął na spacer syna. W pewnym momencie gwiazdor musiał walczyć z nieprzepartą chęcią syna opuszczenia ojcowskich ramion

Justin Timberlake i mały Silas tworzą idealny obrazek szczęśliwego taty i ślicznego malucha. Zwłaszcza, kiedy gwiazdor weźmie go na ręce. Chłopiec jednak, choć zapewne uwielbia ojcowskie ramiona, czasami chciałby odrobinę samodzielności. Którą ojciec dozuje mu jednak w stopniu mocno ograniczonym.

Kiedy w czwartek fotograf zrobił im zdjęcia na ulicach Nowego Jorku, mały Silas rwał się do spaceru na własnych nogach. Timberlake jednak ani myślał mu pozwolić i mocno trzymał go w ramionach.

Wokalista przez cały czas mocno trzymał syna, ponieważ chłopiec ignorował wysokość, na jakiej się znajdował - komentował tę sytuację "Daily Mail".

>>>>> JUSTIN TIMBERLAKE Z SYNEM

Cóż, bez wątpienia każdy rodzic rozumie powód ostrożności Timberlake'a. Dwulatek brykający samodzielnie po ulicy to nie jest dobry pomysł.

Silas urodził się w 2015 roku. Jest jedynym dzieckiem Justina Timberlake'a i Jessiki Biel. Para pobrała się w 2012 roku.

Oscary 2017. Justin Timberlake był nominowany, ale to Jessica Biel skradła całe show. Wtedy... Za to pokochacie go jeszcze bardziej!

JZ

Więcej o:
Komentarze (8)
Justin Timberlake na spacerze z synem. Łatwo nie było. "W pewnej chwili musiał go mocno trzymać". Powód? Zna go każdy rodzic
Zaloguj się
 • Gość: HanianH

  Oceniono 3 razy 3

  Artykuł z niczego

 • Gość: marta

  Oceniono 2 razy 0

  Mój synek ma 3 latka, piękne blond kręcone włosy, są całkiem długie. Wygląda jak cherubinek. Czasem ma je związane w koczka. Ileż to razy wzięto go za dziewczynkę :D nie zliczę. Trudno :)

 • Gość: mmmmmmm

  Oceniono 2 razy 0

  ładna dziewczyna z tego chłopczyka :-)

 • Gość: sdfvgbn

  Oceniono 4 razy 0

  ten chłopczyk wygląda jak nie chłopczyk -)))

 • Gość: as

  Oceniono 5 razy -3

  ale to chyba jest dziewczynka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX