George Michael zostanie pochowany obok swojej matki. "Była jego całym światem, teraz powinni być razem"

George Michael zostanie pochowany obok swojej matki. Według najnowszych doniesień pogrzeb odbędzie się pod koniec marca.

George Michael zmarł w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, ale dopiero teraz może zostać pochowany. Po 3 miesiącach dochodzenia w sprawie przyczyn nagłej śmierci muzyka kilka dni temu ogłoszono, że zmarł on w wyniku choroby serca i wątroby.

Teraz rodzina rozpoczęła przygotowania do pogrzebu, który najprawdopodobniej odbędzie się 26. marca. Data ta nie jest przypadkowa. Akurat w ten dzień wypada w Wielkiej Brytanii Dzień Matki, który dla Michaela był zawsze ważny i wyjątkowy.

Dla George'a Dzień Matki zawsze był ważnym dniem. Kochał swoją mamę, spędzał mnóstwo czasu na rozmowach z nią - czytamy na "DailyMail.co.uk

Matka Michaela, Lesley, zmarła w 1997 r. po walce z rakiem. To obok niej, na cmentarzu Highgate w północnym Londynie, ma zostać pochowany muzyk

Lesley była całym światem George'a, więc wydaje się oczywiste, że teraz powinni być razem.

Jak donosi "Sunday People" siostra Michaela, Melanie, organizuje bardzo prywatną ceremonię z dużą ilością kwiatów. Nie wiadomo natomiast kto (i czy w ogóle) zaśpiewa na uroczystości. Pierwotnie mówiło się o Eltonie Johnie, jednak nie zostało to potwierdzone.

Nie żyje George Michael. Miał 53 lata

WJ