Złapano bandytów, którzy napadli na Kim Kardashian. W rabunku brało udział 17 osób [ZDJĘCIA]

Policja ujęła sprawców październikowego napadu na Kim Kardashian. Jak podało CNN, w grabieży brało udział 17 osób.

Francuska policja aresztowała sprawców napadu na Kim Kadashian, do którego doszło 3 października w Paryżu. Jak podało CNN, w rabunek zaangażowane było 17 osób, a 3 z pośród nich to kobiety. Miały one śledzić celebrytkę w stolicy Francji przed zaplanowaną akcją.

Podejrzanych zatrzymano we wschodniej części Paryża, w rejonie dzielnic Raincy i Vincennes. Jedną osobę ujęto na południu Francji w alpejskiej miejscowości Grasse. Akcja policyjna rozpoczęła się około południa. Zatrzymani są wieku od 23 do 73 lat.

Dwie osoby z szajki były znane władzom z handlu diamentami. Więcej szczegółów podaje francuski "Le Monde".

Większość z aresztowanych jest znanych policji, są to raczej "przestępcy sezonowi". Wszystkie schwytane osoby przebywają obecnie w areszcie. Podczas przeszukań znaleziono sporą ilość gotówki.

Do aresztowania doszło dzięki śladom DNA, które znaleziono na taśmie użytej do skrępowania Kim Kardashian. Należały one do jednego z bandytów. Mężczyzna figurował już w policyjnej kartotece. Był kilkakrotnie notowany za napad.

Kim Kardashian została napadnięta 3 października 2016 w stolicy Francji, dokąd celebrytka przyjechała na Paris Fashion Week. W niedzielę wieczorem dwóch uzbrojonych i zamaskowanych mężczyzn w strojach policjantów wtargnęło do jej pokoju hotelowego w Paryżu i wycelowało w nią broń. Trzymali ją na muszce, zakneblowali i zamknęli łazience. Potem włamywacze ukradli biżuterię wartą 10,5 miliona dolarów, w tym pierścionek zaręczynowy za 4,5 miliona dolarów.


Kardashian napadnięto pod nieobecność jej osobistego ochroniarza. Pascal Duvier towarzyszył w tym czasie siostrze celebrytki - Kourtney, która kiedy Kim odpoczywała w apartamencie, wyszła na imprezę. Klub znajdował się 2 km od hotelu.

 

ZI

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (31)
Złapano bandytów, którzy napadli na Kim Kardashian. Najstarszy ma 72 lata [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • Gość: DARKSLIDE

  Oceniono 33 razy 19

  Mojemu sasiadowi rabneli Jubilata 2 z komórki ... gdzie artykul ?

 • zdziwiony6

  Oceniono 17 razy 9

  I to ma być artykuł na pierwszą stronę?

 • simona_gwizdziel

  Oceniono 11 razy 7

  Doopy jej nie ukradli, a to najcenniejsze co ma ;)

 • stary.gniewny

  Oceniono 11 razy 7

  "Był kilkakrotnie notowany za napad..."

  Dzięki wytężonej pracy policji gostek zostanie zanotowany po raz enty

 • thomasseyr

  Oceniono 10 razy 4

  Ja pier... , pierścionek za 4,5 miliona. Tak można rozpoznać wsioków, którzy oprócz tej swojej kasy nie mają nic więcej do zaoferowania. Świat naprawdę chyli się ku upadkowi, jeżeli są ludzie, dla których ta konina jest wzorem do naśladowania. Wystarczy na nią spojrzeć, na twarzy ma wypisane: jestem debilką. Smutne.

 • mariachi77live

  Oceniono 10 razy 4

  Celebrytka? Znana z tego, że jest znana? A może z wielkiego dupska? Czy w tym drugim przypadku też mam szansę zaistnieć jako celebryta? Wprawdzie wielkością moje dupsko nie dorównuje jej dupsku ale to nasze, rodzime, rdzennie polskie, wyhodowane na rosole i schabowych.

 • serfwe erwr

  Oceniono 4 razy 2

  SZKODA, BOHATERY ;(

  ta debilka powinna być co najwyżej na zmywaku, intelektualne zero

 • sioban

  Oceniono 2 razy 2

  życie Pani Kim, życie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX