Margaret Qualley wystąpiła w niezwykłej reklamie perfum Kenzo. Ale sławę ma w genach, bo jest córką BARDZO znanej aktorki

Margaret Qualley wystąpiła w bijącej rekordy popularności reklamie perfum Kenzo World. Wygląda jednak na to, że sława i tak była jej pisana - ma to w genach!

Margaret Qualley - to nazwisko, które ostatnio nie schodzi z ust całego świata mody. Wszystko z powodu niesamowitej reklamy perfum Kenzo World, w której wystąpiła młoda aktorka.

Spot, będący pastiszem typowych reklam zapachów od wielkich domów mody, z miejsca stał się hitem sieci, czyniąc z jego bohaterki gwiazdę.

 

Okazuje się jednak, że Qualley wcale nie jest branżową debiutantką. 21-latka już od 17. roku życia próbuje swoich sił w aktorstwie i ma już na swoim koncie role w hitowym serialu "Pozostawieniu" i filmie "Nice Guys", w którym zagrała u boku samego Russella Crowe'a. Wcześniej gwiazdka trenowała balet i myślała też o karierze w modzie.

Wszystko wskazuje na to, że sława i tak była jej pisana. Margaret Qualley jest bowiem córką jednej z najpopularniejszych aktorek na świecie, Andie MacDowell!

Margaret QualleyMargaret Qualley Mat. prasowe Kenzo

 

Znana z ról w takich hitach jak "Cztery wesela i pogrzeb" czy "Dzień świstaka", gwiazda też ma spore doświadczenie we współpracy z kosmetycznymi gigantami. MacDowell jest bowiem absolutną rekordzistką i w tym roku świętuje 30-lecie swojej współpracy z firmą L'Oreal, której ambasadorką została w 1986 roku.

Myślicie, że jej córka też ma szanse na taką długą i pełną sukcesów karierę?

IN

Więcej o:
Komentarze (7)
Margaret Qualley wystąpiła w niezwykłej reklamie perfum Kenzo. Ale sławę ma w genach, bo jest córką BARDZO znanej aktorki
Zaloguj się
 • morgana50

  Oceniono 2 razy 2

  redakcjo plotka !!!! zatrudniaj proszę redaktorów z minimalnym wykształceniem, bo jak czytam "...uprawiała balet..." to nie wiem, czy piszący jest uczniem podstawówki czy już gimnazjum ?!? niedawno była Olimpiada i można było nauczyć się nazw dyscyplin sportowych ... TRAGEDIA z tymi redaktorami ...

 • Gość: Dym

  0

  Niezły chwyt reklamowy 😉

 • Gość: wessling

  0

  Taniec był raczej siermiężny. Jak ten tekst.

 • Gość: sfscv

  0

  Ostatnio były Igrzyska:)

 • Gość: gosc

  0

  jak mozna miec slawe w genach?czy ktos w tej redakcji wie co znaczy slowo slawa?gwiazda?

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz -1

  B e z n a d z i e j n a ! ta reklama.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  I właśnie dlatego zagrała w tej reklamie, bo ma sławna matkę :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX