Joanna Majstrak w przezroczystej sukni. Miało być seksownie. Hit czy kit?

Hit czy kit?

Odkąd rola Elki w "M jak miłość" zapewniła jej rozpoznawalność, od kilku miesięcy pojawia się na wszystkich najważniejszych imprezach w mieście. Na każdej z nich prezentuje się w coraz wymyślniejszej kreacji. Chce wyglądać świetnie, a wychodzi... różnie.

Joanna MajstrakJoanna Majstrak KAPIF

Na premierze kontrowersyjnego filmu "Bez wstydu" początkująca aktorka postanowiła wystąpić w... kontrowersyjnej kreacji. Jedni byli nią zachwyceni, inni - zgorszeni. Nie każdemu może się spodobać gra bardzo jasnego materiału z porcelanową cerą Majstrak. Szczególnie, że zdecydowała się dodać pikanterii za pomocą krwistoczerwonej szminki i lakieru do paznokci w tym samym kolorze.

Na pierwszy rzut oka suknia jest bardzo długa i zasłania wiele. Jednak chwilę później błyskawicznie się dostrzega, że jest zupełnie odwrotnie! Sukienka Majstrak prawie cała prześwituje... Czy to rzeczywiście estetyczne?

Joanna MajstrakJoanna Majstrak KAPIF

Coś nam to przypomina. Pamiętacie modową wpadkę Olejnik? Ona też postanowiła zaprezentować się kiedyś ze spłaszczonym biustem, w przezroczystej kreacji:

Monika OlejnikMonika Olejnik KAPIF

Nera

Zobacz także:

Trzy imprezy w jeden wieczór - TAK się bawi warszawka!

Rozbawiony Kalisz,uśmiechnięta Rodowicz i eleganccy Grycanowie - kto pojawił się na wernisażu znanego artysty?

Małgorzata Pieńkowska odchodzi z "M jak Miłość"!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.