Joanna Majstrak

Joanna Majstrak

Joanna Majstrak to polska aktorka serialowa. Popularność zyskała dzięki roli Elki, sąsiadki rodziny Zduńskich, którą zagrała w serialu "M jak miłość". Jej nazwisko łączone było z Edwardem Linde-Lubaszenką oraz Hubertem Urbańskim. Związek z tym drugim zapewnił Joannie Majstrak obecność w prasie plotkarskiej.

Imię i nazwisko: Joanna Majstrak
Data urodzenia: 12 grudnia 1987r.
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: aktorka
Instagram: @joannamajstrak
Facebook: facebook.com/Joanna-Majstrak-291255307635885/

Joanna Majstrak - początki kariery

Joanna Majstrak od dziecka marzyła o karierze aktorki. Jeszcze jako uczennica szkoły średniej chodziła na castingi. Początkowo zaowocowały one epizodycznymi rolami w krótkich produkcjach Wyższej Szkoły Filmowej, takich jak "Surogat", "Szekspir w fortach", "Mydło". Joanna Majstrak zagrała również w przedstawieniu dyplomowym studentów Wyższej Szkoły Filmowej o tytule "Toaleta damska".

Joanna Majstrak - rozwój kariery

Pierwszym większym sukcesem było otrzymanie roli w serialu "Klan". Majstrak zagrała w nim koleżankę z klasy Bożenki Lubicz. Następnie Joanna wystąpiła w "Pierwsza miłość", gdzie pojawiła się jako dziewczyna aplikująca na stanowisko sekretarki w firmie "Kulczycki Corporation S.A.".
Kolejną przygodę z serialami stanowił epizod w hicie TVN "Usta usta". Na dłużej Joanna Majstrak związała się z serialem "M jak miłość", w którym grała Elkę, sąsiadkę Zduńskich.
W 2009 Majstrak zagrała w filmie "Surogat". Rok później otrzymała angaż do dwóch kolejnych produkcji: "Mydło" oraz "Trick". W 2012 roku pracowała przy filmach "Epilog" oraz "Bez wstydu".

Joanna Majstrak i show-biznes

W 2012 roku o Joannie Majstrak zrobiło się głośno ze względu na podejrzenia co do jej związku ze starszym od niej o blisko pięćdziesiąt lat Edwardem Linde-Lubaszenką. Żadna z zainteresowanych stron nigdy nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła tym plotkom. Joanna została ulubienicą prasy brukowcowej. Na fali popularności rozebrała się na łamach magazynu Playboy i wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego. Na kolejnych imprezach branżowych pojawiała się w skąpych kreacjach odsłaniających dużo ciała, co zapewniało jej zainteresowanie fotografów.
W 2015 roku nazwisko Majstrak zaczęło być łączone z Hubertem Urbańskim. Para wielokrotnie pokazywała się razem publicznie. Związek rozpadł się po kilku miesiącach.

Zobacz także:

Hubert Urbański - Julia Chmielnik - Joanna Jabłczyńska

joanna majstrak

Więcej o:

joanna majstrak

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.