Kacper Ruciński jest jednym z najpopularniejszych polskich stand-upererów. Widzowie znają go m.in. z programu Polsatu "Stand up. Zabij mnie śmiechem". Komik był również związany ze stacją TVN - był jurorem w show "Mask Singer", gdzie oceniał przebrane w kostiumy gwiazdy wraz z Julią Kamińską, Joanną Trzepiecińską i Kubą Wojewódzkim. Teraz ostatni z wymienionych postanowił zaprosić Rucińskiego do własnego programu. Odcinek z udziałem komika wyemitowano 25 listopada. Podczas spotkania doszło do zakazującej wymiany zdań.
Wygląda na to, że Kacper Ruciński dosyć swobodnie czuł się na kanapie u prezentera TVN-u. Śmiało opowiadał o swoim stand-upowym repertuarze. W pewnym momencie, podczas jednego z monologów zaczął prezentować bogatą mimikę. To wtedy prowadzący mu przerwał, bo uznał, że w minach 41-latka widzi te charakterystyczne dla byłego już prezydenta. - A ty wiesz, że w niektórej mimice jesteś podobny do Andrzeja Dudy? Teraz to zauważyłam, naprawdę - powiedział zadowolony z siebie prowadzący. Jego gość był mniej zadowolony. Po chwili milczenia odpowiedział jednym słowem: - Przesadziłeś - powiedział Ruciński. Tym samym uciął temat.
Przypomnijmy, że stand-uper był w tym samym show TVN-u już w 2018 roku. Wtedy śmiał się z Wojewódzkiego, że ten ma na instagramowym konice jedynie trzy rodzaje zdjęć - takie, na których chwali się autami, widokami i związane z podpisanymi kontraktami reklamowymi. Wtedy też dodał, że sam nie czuje się rozpoznawalny, dlatego nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych. - Jestem nijaki wizualnie, nie mam o co się zahaczyć. Ludzie będą mówić "ten z p*******i okularami". Jedynie, po czym ludzie mnie poznają to po głosie, dopiero kiedy się odezwę. Roztaczam taką aurę, że ludzie nie podchodzą - powiedział wówczas. ZOBACZ TEŻ: Łukasz "Lotek" Lodkowski najpierw schudł ponad 50 kilogramów, potem wziął ślub. Pokazał zdjęcia
Skolim przekazał wieści ws. swojej stacji benzynowej. Wszystko przez sytuację na Bliskim Wschodzie
Nawrocka złożyła życzenia mężowi i pokazała ich stare zdjęcie. Tak kiedyś wyglądali
Zarzucali im, że nie zaczynali od zera. Terrazzino przemówił po odcinku "TzG"
Lekarz Trumpa wydał oświadczenie. Chodzi o czerwoną wysypkę na szyi prezydenta
Macron przeszła pilną operację. Córka ujawniła szczegóły
Daniel Martyniuk wpadł w tarapaty? Chodzi o jego słowa na temat Karola Nawrockiego
Facebook zablokował nową grafikę Damięckiej. Ta dosadnie skomentowała
Uczestniczka "Milionerów" walczyła o 75 tys. zł. Poległa na pytaniu o dzielnice Krakowa
Tak Nawrocka wystroiła się na spacer z psami. Ekspertka załamana legginsami pierwszej damy