"The Voice of Poland" i wielkie zmiany w ekipie. Baron ma się czego bać?

"The Voice of Poland" od lat uchodzi za jeden z najbardziej popularnych programów w telewizji. Do mediów trafiły teraz pogłoski dotyczące przemiany formatu. Mówi się, że niektórzy trenerzy mogą stracić posady.

Zmiana władzy w Polsce poskutkowała metamorfozą mediów publicznych. Część dotychczasowej ekipy pożegnała się ze stanowiskami. Do TVP zawitały nowe twarze oraz niektórzy wrócili po latach przerwy. Co z kolei mówi się o losach jednego z flagowych programów stacji? Być może niektórzy trenerzy pożegnają długo zajmowane fotele.

Zobacz wideo Lanberry i emocje związane z "The Voice of Poland"

"The Voice of Poland" i burza w programie. Szykuje się powrót Michała Szpaka?

Według najnowszych doniesień posady mają stracić wszystkie gwiazdy, które były dotychczas w programie. Przypomnijmy, że w ostatniej edycji formatu na fotelach trenerskich zasiedli: Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Justyna Steczkowska. W roli prowadzącej ma zadebiutować Paulina Chylewska oraz Maciej Dowbor, co przekazuje informator Świata Gwiazd. Wielu wierzy w pogłoski związane z prezenterem, ponieważ niedawno rozstał się ze swoim wieloletnim pracodawcą, stacją Polsat. - W TVP chcieli Maćka Dowbora już od początku zmiany zarządu, gdy wróciła tam jego matka. Nie było to niestety możliwe przez jego umowę wiosenną z "Twoją twarz brzmi znajomo". Wtedy myśleli, by razem prowadzili "Pytanie na śniadanie". Maciek miał wiele obaw. Ale zaproponowali im na jesień program rodzinny. I to im się spodobało. Możliwe, że najpierw zrobią to i zobaczą, jak się z matką dogadują przed kamerą, a jak to wypali, to później "PnŚ" - tego dowiedzieliśmy się z Woronicza. Ciekawe, czy zaangażują prezentera do programu muzycznego. Na tym nie koniec zmian. Podobno produkcji zależy na powrocie Michała Szpaka, który odszedł z "The Voice of Poland" po 11. sezonie. 

Produkcja od razu do niego zadzwoniła, bo każdy pamięta, jak bardzo kochają go widzowie. Umowy są domykane, wiec lada dzień okaże się, czy to on, ale to raczej pewne. Jeśli nie, to znaczy, że nie spełniono jego oczekiwań. Nie wiadomo jeszcze, czyje miejsce zajmie

- dowiadujemy się.

Trenerzy 'The Voice of Poland'Trenerzy 'The Voice of Poland' KAPiF.pl

"The Voice of Poland". Jak Michał Szpak mówił o odejściu z show?

Rezygnacja wokalisty z formatu odbiła się głośnym echem w mediach. Sam zainteresowany skomentował oczywiście ten przełomowy krok. - Zdałem sobie sprawę, że tylko śmierci mogę się bać, że żadna restrykcja, rygor, ustrój nie są w stanie mi powiedzieć: "Tego nie możesz". Szybko zdałem sobie też sprawę, że życie jest zbyt krótkie, żeby pozwolić sobą manipulować - tak o tej sprawie mówił Szpak w dawnej rozmowie z Gazetą Wyborczą. Zdjęcia Michała Szpaka za czasów "The Voice of Poland" zobaczycie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.