Elżbieta Zapendowska to guru branży muzycznej w Polsce. Mało kto ma tak dobry słuch i potrafi wprost wytknąć poszczególne błędy wokalne. Na przestrzeni lat specjalistka od emisji głosu pojawiała się w różnych programach telewizyjnych. Mogliśmy ją zobaczyć chociażby w "Idolu" i "Must be the music". Fani z pewnością pamiętają również jej udział w "Jak oni śpiewają". Okazuje się, że Zapendowska nie wspomina tego czasu zbyt ciepło. Wszystko przez hejt, który spadał na nią tuż po emisji odcinków. W wywiadzie z naszym redaktorem ekspertka wróciła do przykrych wspomnień sprzed lat. Zobacz, jak Zapendowska sprawdzała się w roli jurorki. Zdjęcia z poszczególnych programów znajdziesz w galerii na górze strony.
Zapendowska nie ukrywa, że na przestrzeni lat spotkała się z wieloma nieprzyjemnymi komentarzami. - Człowiek nagle dostaje 200 maili i czyta, że jest starą łajdaczką żydowsko-komunistyczną, (...) żabą. Oczywiście wiem, że nie jestem najpiękniejsza, więc już z urodą mnie nie dotkną, ale były różne [komnetarze - red.], np. że jestem u kogoś w kieszeni. I to mnie już wkurzało, bo nigdy nie byłam u nikogo w kieszeni. Więc przedawkowanie tego, na początku, kiedy człowiek się jeszcze tym przejmuje, jest straszne (...) - mówiła Marcinowi Wolniakowi. Później przyznała, że człowiek z czasem robi się odporny na tego typu obelgi i zaczyna mieć to po prostu "w nosie".
Nie od dziś wiadomo, że Doda przez lata byłą podopieczną Zapendowskiej. Kobiety darzą się ogromnym szacunkiem. Co w takim razie ekspertka myśli o najnowszych piosenkach gwiazdy? - Ona bardzo dobrze śpiewa, dobre ma numery. Nie wchodzę w szczegóły i jakieś tam niuanse tekstowe, ale świetnie brzmi, zaczęła śpiewać w swoich tonacjach, czyli niżej. Ona ma potężne głosisko i wyobraźnię rodem z piekła. Więc niech ona sobie robi te aranże, niech kombinuje i śpiewa jak najwięcej - mówiła w rozmowie z Plotkiem. ZOBACZ TEŻ: Zapendowska ostro o Górniak. Mówi, że jej słowa były bezczelne. "To nie zasługa Edzi" [PLOTEK EXCLUSIVE]
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Czerwik i Sierpiński oceniają kreacje z Grammy 2026. "Jak na nią, to po prostu bida"
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Gwiazdy podczas Grammy uderzyły w Trumpa i ICE. Były owacje na stojąco
Emocjonalny wpis Pawła Małaszyńskiego. "Dwa lata temu umarł uśmiech"
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła
Fani grzmią po koncercie Ryszarda Rynkowskiego. Tego żądają od organizatorów