"M jak miłość". Tych gwiazd nie zobaczymy już w obsadzie serialu po wakacjach. Padły nazwiska

Po wakacjach 2024 roku na ekrany telewizorów wróci "M jak miłość". Słynna produkcja jest w trakcie nagrywania nowych odcinków. W najnowszej odsłonie zabraknie jednak wielu aktorów. Kogo nie zobaczymy po przerwie?

"M jak miłość" to niezaprzeczalnie jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Codzienność bohaterów od wielu lat zachwyca widzów, którzy wyczekują na coraz to nowsze wątki i niespodziewane zwroty akcji. Nie da się ukryć, że wielu aktorów występuje w produkcji od samego początku. Wśród nich można wyróżnić między innymi Teresę Lipowską. Od początku istnienia "M jak miłość" duża część bohaterów zrezygnowała ze swoich ról. Widzowie za każdym razem byli zawiedzeni. To niestety nie koniec. Już po wakacjach w 2024 roku serial wypuści nowe odcinki. W najnowszej odsłonie nie zobaczymy pewnych postaci. 

Zobacz wideo Artur Barciś zdradził, jak wyglądało jego odejście z "M jak miłość". Został wyrzucony?

"M jak miłość". Kogo zabraknie w odcinkach po wakacjach? Oni już się nie pojawią 

W najnowszej odsłonie "M jak miłość" zabraknie wielu postaci. Przede wszystkim nie pojawią się już Patrycja (Alżbeta Leńska) i Łukasz (Jakub Józefowicz), a także ich syn Jan (Aleksander Cacko). Serialowa rodzina wyjeżdża do Włoch. Łukasz podpisał tam kontrakt jako rehabilitant klubu piłkarskiego. W nowej odsłonie nie będzie już Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth). Wspólniczka Artura (Robert Moskwa) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) sprzedała swoje udziały w wiejskim ośrodku zdrowia, a następnie opuściła Grabinę. Do miejscowości nie wróci już Ula (Iga Krefft), która odebrała byłemu mężowi córkę Kalinę (Oliwia Kępka) i wyjechała za granicę. To jednak nie wszystko. Syn Magdy (Anna Mucha), Maciek (Franciszek Przanowski), wyjechał na studia do Londynu. Oznacza to, że nie pojawi się już w kolejnych odcinkach. W tę samą lokalizację udała się również Basia (Gabriela Raczyńska), która wyjechała do swojej mamy do Wielkiej Brytanii. Ani ona, ani jej chłopak Jan (Stanisław Dusza), nie będą w odcinkach po wakacjach. Ukochana Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), Ola (Justyna Karłowska), musiała trafić na oddział psychiatryczny. To ona przyczyniła się do jednej z największych tragedii w "M jak miłość" i wznieciła pożar. Co za tym idzie, nie zobaczymy jej w kolejnych odcinkach. W serialu nie pojawią się również sąsiedzi Mostowiaków i Rogowskich, czyli Maja (Ewa Tucholska) i Daniel (Paweł Prokopczuk). Para wyjechała na Mazury. Będziecie tęsknić za tymi postaciami? Po więcej zdjęć bohaterów "M jak miłość" zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

"M jak miłość". Na planie nie obyło się bez smutnych film. Bohaterowie musieli pożegnać przyjaciela

Jakiś czas temu bohaterowie "M jak miłość" pożegnali się z przyjacielem z obsady. Śmierć Macieja Damięckiego wstrząsnęła fanami. Mężczyzna przez kilka sezonów wcielał się w postać księdza proboszcza. Serialowa Barbara Mostowiak dowiedziała się o odejściu księdza, co pozwoliło producentom na zakończenie wątku. W mediach społecznościowych pojawił się wzruszający post. "W dzisiejszym odcinku żegnamy naszego serdecznego przyjaciela. Był z nami od samego początku i na zawsze pozostanie w naszych sercach" - napisano na profilu na Instagramie. "Tyle cudownych ludzi odeszło z serialu, wszystkich nam brakuje" - podkreślili zdruzgotani fani. ZOBACZ TEŻ: "M jak miłość". Fani załamani zdjęciem Mikołaja Roznerskiego. To oznacza tylko jedno

 
Czekacie na nowe odcinki "M jak miłość"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.